Ką reikia žinoti apie populiariausias stogo dangas?

parašė , 2019-09-27 05:27

Daugelis namų savininkų nori, kad namų stogas būtų gražus ir tinkamai įrengtas, todėl juos domina ne tik stogo darbu kainos, bet ir medžiagos. Kaip pasirinkti tinkamą dangą ir ką reikia žinoti apie stogų dengimus, kad galima būtų džiaugtis tinkamai įrengtu stogu, kuris užtikrins, kad namas bus tvirtas ir šiltas?

Čerpės ant stogoVienas iš svarbiausių darbų, kurie turi būti atlikti – tinkama stogo konstrukcija. Nesvarbu ar jūs rengiatės įrengti naują stogą, ar norite rekonstruoti senąjį, tačiau pats pagrindas turi didžiulę reikšmę. Įrengiant stogą, reikia, kad visus darbus atliktų patikimi stogdengiai. Tik patirties turintys ir profesionalūs specialistai gali atlikti tokius darbus tinkamai t.y. taip, kaip ir turi būti atlikti, o ne bet kaip. Vis dar pasitaiko stogdengių, kurie atlieka darbus taip kaip jiems atrodo geriau. Jie nepaiso jokių taisyklių ir rekomendacijų. Po tokių stogdengių atlikto darbo jums reikės stogą dengti iš naujo, todėl reikia skirti laiko specialistų paieškoms. Galite klausti pas pažįstamus, gal jie gali rekomenduoti patikimus stogdengius, o jei tokių nerasite, tai reiks ieškoti internetu. Čia jau reikės labiau pasidomėti, kiek laiko stogdengiai užsiima šiuo darbu, kokie yra darbų pavyzdžiai ir kokie galutiniai rezultatai. Tinkamų meistrų pasirinkimas – pusė nuveikto darbo.

Sekantis pasirinkimas – medžiagų. Dažnai pasirenkamos čerpės, kurios skirstomos į bitumines, keramikines, betonines. Pavyzdžiui, bituminės čerpės yra pakankamai lygaus paviršiaus, o keramikinės būna šiek tiek lenktos ir turi joms būdingą tradicinę molio spalvą. Betoninės čerpės pasižymi tuo, kad turės didesnį pasirinkimą įvairių profilių ir spalvų. Nors keramikinės čerpės yra brangus pasirinkimas, tačiau ilgaamžiškumas, ekologiškumas ir išskirtinis jų grožis tikrai dažnai tampa privalumais, kurie nurungia aukštą kainą. Kitas populiarus pasirinkimas – plieninė stogo danga. Tai taip pat patvari medžiaga, kuri tinka paprastuose eksterjeruose. Šiuo metu kai kurie pirkėjai renkasi beasbestį šiferį, tačiau jo spalvos greitai išblunka, o ir pasirinkimo didelio nėra. Tiesa, kaina tikrai gera. Kurią stogo dangą rinktis, priklauso nuo to, kas tinka pasirinktai namo konstrukcijai.

Kai yra skaičiuojamos stogo darbu kainos, tai kainą sudaro ne vien tik stogo danga ar kitos medžiagos. Įtakos turi ir stogo konstrukcija bei pasirinktų stogdengių darbo įkainiai. Viską sudėjus gaunama galutinė kaina. Neverta taupyti stogo dengimui ir medžiagoms, nes stogas yra ta namo dalis, kuri turi būti ypatingai kokybiškai padaryta.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.