4 Patarimai, kaip tvarkyti savo verslo paskolos palūkanų norma

parašė , 2011-11-27 17:20

Kaip gali jums arba jūsų verslo geriau valdyti savo dabartinę palūkanų normos?

Keturi patarimai:

1) Turėtų būti paskolą Į pirmąją vietą? Palūkanų normos yra iš esmės išlaidas vykdant verslą. Taigi, kaip bet kokias kitas išlaidas, jūsų įmonės, jei jūsų palūkanų normos yra per didelis, palyginti su į ataskaitas, kad tų lėšų bus pritraukti per padidėjo pajamų ar sąnaudų taupymo – tada jūs geriau ne atsižvelgiant paskolą į pirmąją vietą.

Kas geriau būdas valdyti dideles palūkanų normas, tada negali mokėti juos.

Ir jei jūs jau turite paskolą vieta (t. y. pirkti kai kurių naujų įrenginių arba atsargų), jei paskolos kainuoja daugiau nei verta verslo parduoti ne turto ir grąžinti paskolą. Tai ilgainiui bus geriau jūsų verslui.
2) Supratimo palūkanų norma: dauguma dydžiai yra pagrįsti kai kurie rizikos profilį skolininko. Kredito istorija, pinigų srautų realizuoti arba naudoti lėšas.

Pagalvokite apie tai. Skolininkas supranta, kad verslo yra ne visi, kad paprasta, ir tiesiog plaukioja toli nuo jų verslo paskola. Tai yra didelis pavojus, ypač šioje ekonomiką.

Arba verslo pinigų srautų vos pakanka padengti paskolos mokėjimo prasideda tada turi lėtai pajamų laikotarpį. Bus, kad verslo galima padaryti kitą paskolos mokėjimo?

Ar paskolos gavėjas nori finansavimo pradėti naują verslą internete. Tačiau, kad verslas online gambling svetainės, kad galėtų būti uždaryti vyriausybės bet kuriuo metu.

Jei jūs suprantate, kainos, kaip ir kodėl skolintojų paskolos, tada dirbant sušvelninti šių rizikos veiksnių (pvz., pagerinti jūsų kredito ir pinigų srautų arba teisėtus verslo).

Taigi, atimti jų priežasčių normą, a didelis ar padidinti jūsų palūkanų procentas. Net jei jūs jau imtasi paskolos, kai jūsų padėtis gerėja, grįžti prie derybų stalo ir kelia grėsmę imtis savo verslo kitur.

Galite tik padėti sau per žinių.

3) Apsaugoti save prieš jus imtis The paskolos: mažų palūkanų normų padidėjimas tikrai turėtų ne poveikis jūsų mokėjimo visi, kad daug (nebent tai būtų labai trumpalaikės paskolos, pavyzdžiui, 12 mėnesių).

Pavyzdys: Tarkime, jūs turite $100,000 verslo paskola 8 % 3 metus. Tada, savo norma padidėja iki 10 %. Jūsų mėnesio mokėjimo padidės mažiau kaip $100 už mokėjimo. Nėra daug, bet ne tikrai visi, kad blogai, arba. Štai kodėl:

Priimdama savo sprendimą imtis paskolą, jūs visada turėtų suprasti, ką jūs gaunate mainais už tą naują savikainą. Jei paskolą $100,000 kainuoja $12,000 per trejus metus, palūkanų, tada tas lėšas turėtų grįžti daug daugiau į jūsų įmonę per tą patį laikotarpį. Jei taip nėra, jūs neturėtų imtis paskolos.

Tačiau, jūs turėtų taip pat sukurti buferio į jūsų pajamų prognozes, ypač, jei žinote, kad ekonomika yra didėjančios palūkanų normos aplinkoje.

Tai jūsų dydžio didėtų ne, tada tai yra grynas jūsų bendrovės nauda. Tačiau, jei jis yra saugomi arba pavyko jį.

Tarkime, kad jūsų verslui reikia 30 % investicijų grąžą ir $100,000 paskolos jums kainuos $12,000 per visą laiką. Taigi, jūsų įmonės turi suprasti, kai kurie 145,000 $ pasiekti kad 30 % ($100,000 iš esmės su likusių padengti savo palūkanų išlaidas ir grąžinti reikalavimas). Tokiu būdu, įsitikinkite, ar ieškoti projektų, kurie bus grąžinti bent tą sumą.

Arba, jei jūs manote, kad jūsų normos padidės ar mes, kaip mes dabar blogai ekonomikai, tada pridėti a pagalvėlės. Tik priimti arba ieškoti projektų, kurie bus grąžinti $150,000 ar daugiau. Taigi, palūkanų normos gali padidėti keletą procentiniais punktais ir jūsų verslo bus dar suprasti, kad 30 % grąža.

Čia tikslas-valdyti savo interesus su savo sprendimą prieš jūs galite prašyti bet kokios išorinės skolos ar finansavimo skinami teisę projektus arba gauti verslo paskolos tik į dešinę padėtį.

4) Mokėti daugiau: visada galite tvarkyti savo bendrą palūkanų mokėjimo daugiau pagrindinių. Taigi, instead of paying daugiau palūkanų paskolos gyvavimo savo skolintojui; darbo sumažinti vykdytojas, kad jie gali imti mokestį, interesui.

$100,000 Verslo paskola 10 % trejus metus turi sumokėti $3,227. Ir jei jums mokėti paskolos iš, jūsų visų palūkanų būtų $16,162.

Tačiau, jei jūs pridėti mažai papildomų prie jūsų mokėjimo kiekvieną mėnesį (pasakyti $580 arba 18 % padidinti savo mokėjimo) tada savo bendrą interesą dėl paskolos trukmės sumažėtų iki $12,811 – iš esmės padaryti jūsų palūkanų normos 8 % (ne 10 %).

Čia, jūs turite mokėti daugiau sumažinti savo išmoka) (pagrindinį tada su savo interesų (jų naudai).

Be to, galite baigti mokate paskolos 7 mėnesių anksčiau.

Kuo didesnė palūkanų norma gauna (t. y. su kintamo pajamingumo, kad saugo auga), padės mokėti papildomą pagrindinės daugiau naudos.

Esmė yra tai, kad didėjančios palūkanų normos aplinkoje, jūsų bus mokėti daugiau. Tačiau, jūs taip pat galite valdyti jūsų verslo paskolas, siekiant užtikrinti, kad ką jūs turite mokėti kreipiamas į jūsų nauda ir ne tik ketina savo finansų bendrovė.

Vienas atsakymas į “4 Patarimai, kaip tvarkyti savo verslo paskolos palūkanų norma”

  1. Tikrai labai svarbu viską išsiaiškinti prieš imant paskolą verslui ir išsirinkti geriausią variantą, pasveriant visas rizikas. O jei verslo diegime ar valdyme ne viskas aišku, galima kreiptis į specialistus, kurie palengvins būsimos/esamos įmonės planavimą ir darbą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.