7 Dalykų Pažvelkite į hipotekos atstovas

parašė , 2011-11-30 12:01

Kaip būtų paieškoti advokatas arba šeimos gydytojas, taigi turėtų būti įvesti panašių priežiūros į pasirinkdami savo hipotekos atstovas. Gauti porwane į thrill iš hunt namų gali paversti viena skubėti per atrankos procesą hipotekinių skolintojų. Tačiau, išvengti pagunda neskuba per šį svarbų sprendimą. Galų gale, kai jūs darote ką greičiausiai bus didžiausias pirkimo savo gyvenimą, jūs norite būti geros rankose. Čia rasite keletą dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš galutinis pasirinkimas, kuris bus tvarkyti savo namų paskola.

1. Ieškoti hipotekos atstovas su gera reputacija. Ieškoti rekomendacijas iš draugų, kaimynų ir kolegų, kurie hipotekos bendrovė arba individualios paskolos patarėjas jie naudojami. Užduoti daug klausimų suprasti, kaip buvo jų bendrą patirtį
Būtinai kelti klausimą, “Jei turėjo tai padaryti dar kartą, Norėčiau pasirinkti tas pats asmuo?”

2. Be to, sužinoti, kaip patyręs atstovas yra. Konkrečiai, kaip daug metų jie dirbo, hipotekos pramonė ir jie yra susipažinę su vietinės rinkos?

3. Jei jie veikia nuo fizinio biure, moka juos aplankyti. Pateikti pastabas dėl kaip užimtas tarnyba ir ar atmosferą atspindi profesionalumą. Hipotekos atstovų, kurie dirbti į įmonę, didelis, nacionalinių ir vietos įstaiga neturi, kreipkitės būstinės patvirtinti visas detales, kad būsimasis paskolos pareigūnas davė jums.

4. Prieš patvirtindami savo pasirinkimą, įsitikinkite, kad atstovas yra baigęs visus valstybės ir nacionalinės licencijavimo reikalavimai. Įsitikinkite, kad visi jų įgaliojimai yra faktinis ir iki datos. Paprašyti 5 nuorodas ir įsitikinkite, kad patikrinti juos.

5. Jūs norite pasirinkti ką nors, kas yra nusimanančių apie visus finansavimo galimybes, kurios taikomos savo padėtį. Tai yra gyvybiškai svarbu, kad jūsų hipotekos atstovas pateikia visą ir išsamią informaciją pavyzdžiui, akcijų sąlygų, mokesčių, palūkanų normos ir mokėjimo grafikai dėl visų paskolų programų yra tinkami. Tokiu būdu galėsite padaryti pagrįstą sprendimą.

6. Jūsų atstovas turėtų atidarytas ryšių linijos ir galima, kai esate. Jei dėl darbo ar šeimos įsipareigojimų, jums gali tekti aptarti savo paskolos ne iš įprastos darbo valandos prašyti hipotekos specialistų jums svarsto, ar jie būtų dirbti su savo tvarkaraštį. Kai kurios hipotekos bendrovės galėtų net pasirūpinti, kad uždarymo į vyksta jūsų namuose ar paskolos nepriklausomai nuo valandą galite pasirinkti (ar tai yra galimybė iš dalies priklauso ar jūsų valstybė reikalauja, kad advokatas dalyvauti uždarymo.)

7. Pagaliau, įsitikinkite, kad hipotekos atstovas, kurį pasirenkate yra visada aiškus ir iš anksto apie visą namų paskolos procesą. Tegul jis žinoti, kad jūs tikitės išsamų paaiškinimą, hipotekos susitarimą, įskaitant visus mokesčius, svyruojančius mokesčių ir kitų išlaidų, susijusių su savo paskolos. Reikalauti, kad šie duomenys būtų pateikiama jums raštu. Skaityti, ką jums suteikta ir įsitikinkite, kad jūs suprantate ir sutinkate su nustatytomis sąlygomis.

Apie autorius: Lisa Andree tai prekybos specialistas, kuris padeda skatinti jų prekių ženklai ir gaminiai, pvz., hipotekos normos ir jumbo paskolos programos internete hipotekos bendrovių.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.