Atotrūkis Auto draudimas: Gauti teisę pirmą kartą

parašė , 2012-01-20 21:29

Atotrūkis draudimo (garantuotas auto apsauga) ir paskolos/nuomos padengimo gali būti dviejų svarbiausių transporto priemonės draudimo variantų, jūs girdėjote apie.

Dauguma automobilininkų prisiimti susidūrimo ir visapusiška siūlo visas apsaugos, jei jų transporto priemonės yra pavogtas arba sumuojami. Tačiau jei jūsų naujos transporto priemonės finansuojamos ar išnuomotam ir patirtį bendrus nuostolius, jums gali būti dėl šoko.

Iš viso nuostolių – plius Tarkime, jūs tik nusipirkau naują automobilį ar sunkvežimis $25000. Pribaigti $1000 ir finansuoti balansas-$24,000 – per penkerių metų laikotarpį. Pirkimo privalomas susidūrimo ir išsamią padengimo su standartinio $500 atskaitomas.
Deja, per kelias savaites vėliau savo transporto priemonės nukentėjo naftos tanklaivis; galite išgyventi, bet jūsų automobilis nėra.

Pateikti ieškinį ir jūsų draudimo paslaugų teikėjas praneša jums jie atsiskaitoma mokėjimo $21.000, remiantis jūsų automobilio faktiniai pinigų vertės nelaimingo atsitikimo metu. Jūs manote, kad esate geros formos, kol sužinoti iš banko paskolos mokėti-off suma yra $24,000-$3000 daugiau nei vertė draudimo bendrovės priskirtas jums automobilių. Kai pridedate $500 atskaitomas, dabar jūs turite $3500 giliai skylę kasti save iš.

Taip pat, jei norite išlaikyti likvidacinė (t. y., išlaikyti sumuojami transporto priemonės laikymo), likvidacinė vertė taip pat gali būti atimtas iš išmokėjimo.

Atotrūkis draudimo padės jums kasti iš skylę atotrūkis draudimas apima ką jūs vis dar skolingas apie automobilis ir ką jūsų draudimo įmonė sako ji verta iki 125 % į MSRP skirtumas.

Kaip ilgai tai aš reikia atotrūkio aprėpties? Automobilio pardavėjas rankas jums raktus į jūsų naują automobilį metu jo vertė depreciates 22 % vidutiniškai. Jei padarė 5 % įmoka jau skolingas 17 % daugiau nei jūsų automobilis yra verta. Jei mažas mokėjimą sujungti su yra išplėstas, 5-7 metus paskolos termino, jūs turite planą dėl gyvenimo su jūsų aprėptį spragą 2½-3 metus. Tačiau, pagrįstą sumą maždaug $30 per metus, papildomų tarpo apsauga yra vargu ar finansinė našta.

Kai nuosavybės naujų automobilių, sunkvežimių ar motociklo sugavimus up su transporto priemonės faktiniai pinigų vertės jūs galite skambinti atotrūkis draudimo paslaugų teikėjo ir pasakykite jiems, kad sumažėjo atotrūkis dalis jūsų aprėptį.

Kita vertus, atotrūkis draudimo įsigyti prekybos atstovybė galite paleisti tiek, kiek $500-$700 ir negali būti atšauktas, kai sutartis yra galiojantys. Todėl po 2 ar 3 metų jūs iš esmės mokate už kažką nereikia ir negalite naudoti anymore.

Norėdami sužinoti, kai jūsų automobilio ir paskolos balanso vertės pasiekti pariteto galite periodiškai patikrinti jūsų automobilio verte KBB.com ir palyginkite jį su paskolos mokėti-off sumą tinklavietėje jūsų banko.

Jei jūs tiesiog nupirko, ar yra galvoti apie tai nauji arba naudoti automobilių pirkimas, priimti greitai pažvelgti į atotrūkis draudimo pirkėjo vadovas rasti pigūs ir vargo nemokamai atotrūkis draudimo teikėjai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.