Atvirkštinio hipotekos paskolos ribų išlikti bent iki metų pabaigos

parašė , 2011-11-02 14:43

Senjorams, skaičiuojant, kad užtikrinti daugiau pinigų jie gali iš atvirkštinio hipotekos reikia dabar veikia, o palūkanų normos yra nedidelės ir paskolos ribų yra didelis, pasak Jim Cory iš Legacy atvirkštinio hipotekos.

Pinigų naudotis namų per atvirkštinio hipotekos suma yra apribota Federalinių reglamentų. Dabar, federalinės būsto administracijos (FHA) nusprendė palikti ribą $625,500, tačiau pramonės ekspertai mano, kad pakeitimas galėtų būti kitais metais. Atsakas į finansinę krizę, kad FHA iškėlė didžiausios sumos, atvirkštinio hipotekos paskolos gavėjo turto vertė galėtų būti apskaičiuotos pagal nuo $417,000 dabartiniam lygiui 2009 m. vasario mėn. FHA pareigūnų anksčiau paskelbė, kad paskolos maksimalūs dydžiai būtų grąžinama atgal į pre-vasario lygius dėl 2011 m
spalio 1 d.

Tačiau jie dabar pasakyti aukštesnes ribas greičiausiai išliks vietoje ne mažiau kaip per metų pabaigoje. Spalio 1 d. yra Vyriausybės finansinių metų pradžios. Istoriškai, pareigūnams atlikti keitimus daugelyje programų veiksmingą tą dieną. Todėl nėra galimybės senjorams, skaičiuojant, kad maksimaliai pinigų sumą jie gali gauti galėtų būti už nusivylimas jei jie laukti pernelyg ilgai. Daugelis pramonės ekspertų tikisi pamatyti keletą pakeitimų iš FHA į kitą šešių iki dvylikos mėnesių.

Šie pačios pramonės ekspertai mano, kad veikdama dabar nors palūkanų normų lygis yra įrašų rekordinį lygį, atvirkštinio būsto paskolų gavėjai bus padidinti jų galimybes. Reguliavimo paklaida yra vienintelis veiksnys, vairavimo senjorams apsvarstyti fiksavimo į atvirkštinio hipotekos anksčiau nei vėliau. Žemas palūkanų normas galima namų atrakinti dauguma nuosavo kapitalo iš savo namų, o 10 metų iždo vekselius, pagrindinių pramonės bazinės normos, pasėdėti istoriniams rekordinį lygį. Daugelyje sričių, namo vertės toliau mažės. Kadangi atšaukti hipotekas apribojimai yra priklauso nuo turto vertinimo sumas, skolininkų ieško užblokuoti didesnes vertes prieš nekilnojamojo turto rinkoje gauna potencialiai bet blogiau. Pramonės daro viską, jis gali padėti išlaikyti aukštesnį paskolos ribų, kad pagyvenę žmonės gali gauti didžiausią naudą iš savo namų.

Peter Bell, nacionalinės atšaukti hipotekinių skolintojų asociacijos prezidentas sakė, “mes malonu matyti FHA, imtis šio tarpinio veiksmo. Ji pašalina netikrumo paskolų pareiškėjams, kurie galėjo būti rūpi ne gauti savo paskolas, prieš ribų galbūt sumažėjo.”||| Pagrindinis dėmesys dabar, pasak Peter, bus įtikinti HUD ir įstatymų leidėjų išlaikyti didesnę ribą už kalendorinius metus 2011. Kadangi paskolos ribų skiriasi kai kuriose šalyje, taip pat yra svarbu, kad senjorams, atsižvelgdamos į atvirkštinio hipotekos su paskolos specialistas sužinoti apie konkrečią naudą galima savo unikalią padėtį.

Jei esate sužinoti daugiau apie savo namų nuosavybės gali sau leisti jums per atvirkštinio hipotekos dauguma pinigų vyresnysis Kalifornijos, prašome skirkite šiandien skambinti ir kalbėti su Legacy atvirkštinio hipotekos atstovas pagal numerio rinkimo (800) 991 4613.

Senstelėjusios įrangos atšaukti hipotekos siūlo vyresnysis atšaukti hipotekos paslaugos Kalifornijoje. Jei esate sužinoti daugiau apie savo namų nuosavybės gali sau leisti jums per atvirkštinio hipotekos dauguma pinigų vyresnysis Kalifornijos, prašome skirkite šiandien skambinti ir kalbėti su Legacy atvirkštinio hipotekos atstovas pagal numerio rinkimo (800) 991 4613.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.