Auto paskolos, bloga kredito, nors sunku, bet neįmanoma

parašė , 2011-12-02 20:24

O ieškau auto paskolos daug daug žmonių veido atmetimas dėl blogos arba labai blogos kredito. Kadangi jie jau yra defaulters sumokėti savo ankstesnes paskolas, paskolų agentūrų prasme rizikos, suteikiant jiems paskolą. Siekiant užkirsti kelią šių defaulters iš savo auto paskolos programą gali būti kai kurie iš jų buvo sugriežtintas jų patvirtinimo kriterijus. Taigi, jis nebus lengviau pasinaudoti automobilių paskolos, ypač, jei jie neturi grąžinti paskolos dėl finansinės krizės ir savo ruožtu plėtojama blogo kredito balas. Taigi, kaip jie ketina valdyti svajonė automobilių pirkimas, nepaisant su bloga kredito istorija? Yra specialiai sukurti ir visiškai išskirtinis auto paskolos bloguose kredito, kad rinkos, kuri padės jiems būtų sėkminga, kad pageidautina automobilių pirkimas

Pasaulio ekonomikos neatsigavo dar visiškai ir auto paskolos skolintojai nėra pasirengusios imtis didelė tikimybė su mažas pajamas arba blogas kredito Sgorwyr. Bet blogas kredito Sgorwyr turėtų chill vietoj to, kaip jie gali turėti dabar turi greitą prieigą prie auto paskolos bad Credit be darai daug paieškos. Nors automobilių paskolos yra lengvai prieinama ir gera kredito Sgorwyr, bet kai kurie auto paskolų agentūrų siūlo palūkanų normą, kuri yra šiek tiek didesnis nei gera kredito automobilių paskolos blogas kredito paskolas. Su jais, jis nebus įmanoma Sgorwyr blogas kredito paskolos gauti geriausią palūkanų normą, bet dar jie gali valdyti, kad transporto priemonės pirkti savo svajonių ir reikalavimas.

Taikant blogo kredito automobilių paskolos galite visada būti pranašesnę padėtį tik po kai kurių pagrindinis patarimai. Jie taip.

1. Pažvelgti į savo kredito rezultatas – Equifax, Experian ir TransUnion yra trys pagrindinės kredito ataskaitų agentūrų, leidžia jums patikrinti savo kredito rezultatas laisvą kiekvieną keturių mėnesių laikotarpį. Naudojant jų tarnybos galite gauti savo kredito ataskaitą, kurioje gali būti analizuojama daugiau sužinoti jūsų kredito istorijos, kad gali sukelti kliūtis gauti auto paskolos dviprasmybių. Jums reikia nustatyti, srityse ir atnaujinti svarbi informacija, kurią yra paliktas. Tokiu būdu, jūs turite aiškiai suprasti apie kredito istorija ir kredito norma, kuris nėra prieinamas jums anksčiau.

2. Pirkti maždaug už geriausią palūkanų normą – ne pasveriama įvairių skolintojų yra kas gali jums pasiūlyti mažesnės palūkanų normos paskola su vienu auto paskolos, bloga kredito skolintojas pasirinkčių. Vėlgi, vertinimo ir patvirtinimo kriterijus nėra tas pats, ir visi blogas kredito paskolų kreditoriai. Peržiūros procesas kredito istorija ar rezultatas vienas skolintojas skiriasi. Jums reikia likti nuošalyje nuo auto paskolos skolintojai, kad tik spręsti submeniu svarbiausias automobilių, jie gali pasiūlyti jums brangiai sandorius. Jis bus geriau jūsų pusės požiūris kredito unijų arba banko, kaip jie yra žinomi už siūlo geriau palūkanų normos seniai klientams. Galite net paprašyti jūsų draudimo įmonės arba darbdavio finansuoti savo automobilių paskolos, jei jie suinteresuoti.

3. Pasirinkite paskoloms, kurių trumpiausia trukmė – net jei jums bloga kredito istorija, galite valdyti rasti auto paskolos bad Credit su prieinamą palūkanų norma. Tai bus turi vengti ilgiau už siūlomas automobilių paskolos ir atsiskaityti už mažesnę paskolą per minimalų laiką.

James Fedric yra patyrę auto paskolos konsultantas, pagrindiniai skolininkų su teisę rūšies patarimų į jų konkrečią padėtį. Jis rekomenduoja, kad dauguma auto paskolos, bloga kredito rinkoje Sgorwyr blogas kredito.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.