Auto paskolos paklausa siekia 2012 m.

parašė , 2011-10-11 17:42

Su automobilių pardavimo pralaimėjusioji tempas, auto finansų verslo gali paspausti guzas į FY12.

Automobilių pardavimai Indijoje fiskalinės pasibaigusių kovo 2011 26 %. Tačiau didėjančios palūkanų normos už paskolas, kartu su moderuoti automobilių pardavimo peg pramonės augimą nuo 13 iki 14 % dėl dabartinių finansinių. Kadangi dauguma transporto priemonės pirkimai yra nacionalistinius, auto finansų verslo taip pat tikimasi, kad veidrodis transporto priemonių pardavimą.

“Mūsų nelaisvę yra labai glaudžiai susiję su automobilių pramonė. Pramonė yra požymių į pirmą, sulėtėjimas, ateina ne dvejus metus iš eilės didelį ekonomikos augimo. Komercinių transporto priemonių pardavimas yra tikėtina, kad bus smūgiuojama dėl transporto priemonių kainos padidėjimas, neišvengiamas padidėjimas dyzelinių kainas ir didesnių palūkanų normų,”sakė T T Srinivasaraghavan, MD, Sundaram finansų

Palyginti automobilio paskolos palūkanų normos

Sundaram finansų, pirmaujančių NBFC su didelę buvimas komercinės transporto priemonės (CV) ir automobilių finansų verslo, laukia mažėja paklausa automobilių paskolos, einamųjų finansinių metų. NBFC, kuri pranešė apie 25 % augimo savo išmokėjimai pernai, laukia mažesnio augimo šiemet. “Nors mes tikėtis Kuklus viršaus linija augimo šiais metais, mes įsitikinę, išlaikyti pelningumą sveiką lygiu,” sakė jis.

Nors sektoriuje turi registruotą 26 % augimo pastaraisiais metais. Sulėtėjimas yra gana akivaizdus nuo mėnesio pardavimo duomenis. Balandžio, (palyginti su 2010 m. balandžio) pranešė tris pagrindines automobilių bendrovėms, kurios apima Televizoriai motorinių, Maruti Suzuki ir Tata Motors, neigiama pardavimų augimo.

Ashok Khanna, vadovas, auto paskolos HDFC banke, mano, kad į segmentą gali turėti padidinti smūgis transporto priemonių, taip pat palūkanų normos augimas, kainos. “Šiais metais ketina būti auto paskolos sektoriaus sudėtingi metai. Jau yra atsargų pile-up su perpardavėjais ir footfalls taip pat nueiti. Palyginti su 30 % augimo praėjusių metų, automobilių finansų šiemet gali augti tik pagal 12-13 %, “Khanna pasakė.

Per pastaruosius vienerius metus, o benzino kainos išaugo septynis kartus beveik Rs 7 litro, auto paskolų palūkanos taip pat padidėjo 100-150 bazinių punktų. Visos pagrindinės automobilių bendrovės šiek tiek padidinta jų produktų 1-2 % diapazono kaina. Su bendros infliacijos, be požymių mažėja, ekspertai mano kad palūkanų normos ir automobilių kainos bus tik didinti, tokiu būdu nustatantis toliau streso dėl auto finansų verslo.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.