Bellevue Galleria gauna $55 M finansavimo

parašė , 2011-09-23 11:13

BELLEVUE, WA-Niujorko miesto pagrindu Joseph Merrill kapitalo, nekilnojamojo turto investicinės bankininkystės įmonės turi struktūrizuoti septynerių metų CMBS paskolą ir $55 – milijonų RP Realty partnerio Bellevue Galleria. Į Galleria yra a klasės mišraus naudojimo įstaiga ir mažmeninės prekybos turto, kurį sudaro daugiau nei 203,000 rentable kvadratinių pėdų.

James Rizzi, valdymo JVK, pagrindinė pasakoja GlobeSt.com kad bendrovės skatina toliau atsipalaidavimo matyti securitization rinkoje. “Ypatybę taip pat buvo pastatytas už ilgą laiką, nustatyto dydžio finansavimui RP Realty partnerių sėkmingai perskirstyti turtą, kurį anksčiau buvusią kino pavertimas a klasės biurai ir didinant bendrą rentable plotas turto,” Rizzi pasakė.
Rizzi priduria, kad turtas yra “aukštos kokybės,” ir buvo “tinkamai perstatinėjami sudarant aukštos kokybės rėmėjas.” JVK struktūra paskolos su Royal Bank of Scotland, kuris naudojamas savo balanso sandėlio paskolos, kol jos didesnių vertybiniai popieriai baseinas eina į rinkos vykdyti per ateinančius mėnesius.

RP Realty partnerių, savininko Galleria, turi patirties, įgyvendinimo sudėtinga, perskirstyti strategijas, susijusias su mažmeninės prekybos ir mišraus naudojimo ypatybių 100000 kvadratinių pėdų iki 600,000 kvadratinių pėdų, atsižvelgiant į parengtas pareiškimas. Galleria, PR prašoma pokytis, zonavimo konvertuoti anksčiau buvusią filmų teatro vietos į tarnybos vietos, kuri papildoma 18 000 rentable kvadratinių pėdų Kombinuotosios 84000 kvadratinių pėdų biuras vietos nuosavybės ir sustiprintas turto bendros grynosios veiklos pajamos, pasak Rizzi.

Patraukli palūkanų normos aplinkoje, kartu su CMBS rinkos grįžti ir toliau turėti teigiamą poveikį gebėjimui nuosavybės savininkams vykdyti savo verslo planus ir rengia tam tikrą turtą parduoti atgal į rinką, pasak JVK. “Mes yra puiki vieta padėti klientams kapitalizacija žemos palūkanų normos aplinkoje ir lieka įsipareigojusi dėl suderinimas – neįmanoma vertės perfinansuoti, įsigijimo ir recapitalization procesą,” Rizzi paaiškina.

Kaip kreditoriai ir toliau turi tapti daugiau agresyviai, jų rizikos prisiėmimo kriterijus ir tol, kol palūkanų normos yra nedidelės, operacijos apimtis ir toliau didės žymiai pareikšti daug reikia aiškumo rinkoje, kur ji buvo sudėtinga nustatyti tikrąją rinkos vertinimus ir montavimo turto strategijas, sako Rizzi.

Į Galleria yra 96 % užima su įvairus nuomininkai, įskaitant vyrų sandėlio, genų Juarez salonai, Microsoft ir LA tinkamumą.

Joseph Merrill kapitalas yra finansų ir investicinė įmonė siūlo komercinės hipotekos makleris, nekilnojamojo turto finansavimo, skolos finansavimą, komercinės hipotekos kreditoriui ir nuosavo kapitalo investavimo paslaugas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.