Brrr – šalti oro patarimai jūsų arkliui

parašė , 2013-01-14 07:10

Tipiškame Memfyje mada, orai Prienuose pasisuko nuo šilto ir švelnus į šiurpinantį kaulu šaltį per dienas! Aš nežinau apie jus, bet tai ima mane kurį laiką, kad būtų aklimatizuojama į šaltesnį orai Prienuose. Ir apie laiką aš pradedu įprasti į tai, oras sušildo atgal!

Yra kai kurie šalti oro patarimai jūsų arkliui: o geresnis Perdavimas, kokybė, šienas, kad padėtų pridėti truputį papildomo “Kuro” jūsų arkliui per šaltą orą. Arklių kūnai atkakliai dirba per šaltą orai Prienuose, padegantį daugiau energijos sulaikyti šiltas. Papildomas maistas šieno formoje padeda be galo!

o, Kad neleistumėte vandeniniams loviams šalti, padėkite plastmasinį rutulį ar futbolą lovyje. Žinoma, jūsų poniai norės žaisti su nauju žaislu!

o Vieta jūsų arklių mineralo ar druskos blokas maitina kubilą. Ne tiktai tai sulėtins greitus valgytojus, bet tai aprūpins papildomą druskos drąsinimo troškulį, kad jūsų arklys tęstų išgerti pakankamai vandens kai šaltis. Daugelis pasidaro priekabūs šaltame orų prognozė Prienuose ir nemėgsta išgerti šaltą vandenį…. Yikes, kas gali apkaltinti juos, aš neapkenčiu BRAINFREEZE!

o Laiko žinantis pagrindo sąlygas, jodinėdami. Sąlygų šaltis gali padaryti pagrindą IŠ TIKRŲJŲ sunkiai ant jūsų arklio kojos pirštų!

o Sušildo save ir jūsų arklį lėtai, ir daro daug ištempimo. Lengva užtraukti ir įsitempti, įsibrauna jėga šaltas oras. Kai mes šąlame, mes įsitempiame. Įsitikinkite, kad užimtumėte daug laiko ir šildytumėte aukštyn ir žemyn po tuos raumenis. Kad kitą rytą ir jūs, ir jūsų arkliai nebūtumėte skaudami!

Duokite kai kuriems iš jų sveiką protą ir lengvus patarimus bandymas šią žiemą. Su viltimi, jie padės daryti jūsų žiemą “žiemos miegu” šiek tiek lengvesnis jums ir jūsų arkliui.

Vienas atsakymas į “Brrr – šalti oro patarimai jūsų arkliui”

  1. Šildymui says:

    Svarbiausia yra šiluma namuose, nes kas vyksta lauke prognozuoti negalime. Įsidiegę puikią šildymo sistemą į namus visada jausimės lyg gyvendami vasaros laikotarpiu.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.