darbo dėl finansinio plano po bankroto

parašė , 2011-11-26 23:09

Darbo dėl finansinio plano po bankroto paskelbimo yra taip pat svarbus kaip pati paraiškos padavimo. Ji nustato, ar jums tikrai išmoko išmoko biudžeto, planuoti ir išvengti nereikalingo skolos sako Charlotte bankroto prokuroras, Victorianne Maksvelo Maksvelo Law Firm, PLLC.

Ką jums reikėtų daryti bankroto proceso metu

Jums turėtų aptarti su savo bankroto prokuroras, kurioje skolos vyksta atleidžiama, ir jei bet kurią nebus.

Sąraše jūsų pajamų ir būtinas išlaidas, nustatyti, kiek jums bus išvežtos mokėti ne dischargeable skolos. Tai yra raktas, nes, jei jūs vis dar nesiruošia turėti galimybę sumokėti šių skolų, nei jūsų bankroto advokatas turėtų turėti galimybę jums padėti. Aš dažnai skolininkų su paskolų pakeitimus, arba padėti treniruotės planą su IRS
Ne laukti, kol po jūsų biudžeto įvykdymo patvirtinimo susidoroti su šios skolos, spręsti per bankroto, kad nėra sunaudojamos ir patenka į pačios skolos spąstus po bankroto.

Ką turėtų daryti po bankroto procesą ir išleidžiami

Gauti savo kredito istorija ir ataskaitų kopijas per šešiasdešimt (60) dienų nuo paraiškos padavimo dienos. Įsitikinkite, kad visos skolos, kuri buvo įvykdyta tinkamai atspindi jūsų kredito ataskaitą.

Patikrinkite, ar yra po sukūrėte bankroto proceso metu biudžeto. Bėgių kelio nukristi, padės jums į tą pačią finansinę padėtį, kad sukelti jums į failą į pirmąją vietą.

Pagaliau, įsitikinkite, kad jūs turite planą, atstatyti savo kredito. Daug žmonių pamiršti, kad jūs turite imtis bendrų pastangų su atstatyti savo kredito po bankroto paskelbimo. Jei nusprendėte, kad išlaikyti savo namų ir ji hipotekos, kad skolos grąžinimo turėtų padėti atstatyti savo rezultatą. Jei esate visiškai skolos nemokamai, dėl bankroto ne jums reikės įsigyti tam tikros formos kredito: automobilių paskolos, užtikrintos pradėti atkūrimo procesas kredito kredito kortelės.

Maksvelo Law Firm atstovauja klientams Šiaurės Karolina su: bankroto bylų teismas, padavimo bankrotas, kalba skyrius 7 Bankrotas, rinkos uždarymo gynybos, skyrius 13 bankroto atstovavimo, mokesčių surinkimo gynybos ir paskolų pakeitimus. Gali planuoti susitikimo paskambinus 704-780-1100 arba įrašyti 25 % nuolaida mokesčiai ir planuoti internete ne >

Daugiau informacijos apie bankroto prokuroras ir Šiaurės Karolina bankroto prokuroras apsilankykite >

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.