Daugiau pradžia paskolų turėtojams susidurs neigiami nuosavybės, ekspertų sako

parašė , 2011-09-24 09:06

Būsimasis turėtojams, pvz., sekimo priemonę hipotekos paskolų susiduria su vis sunkiau gauti dėl nuosavybės laiptais, nauji tyrimai parodė.

Pasak tyrimas paskelbtas pagal pirmą tiesiogiai neseniai (rugsėjo 17 d.), išlaidos indėlių ir namų hipotekos, klientai yra susiję su šiuo metu yra žymiai didesnis nei pajamų padidėja, būtų matoma visoje šalyje.

Buvo nustatyta, kad per pastaruosius 21 metų, vidutinis downpayment dėl apsigyventi Jungtinėje Karalystėje išaugo, beveik £ 66,000 nuo maždaug £ 6700 1990.

Šis skaičius yra ne pagal vidutines namų ūkių pajamas išvyka – 250 procentų patį laikotarpį ir Bruno Genovese, vyresnysis taupymo produktų vadovas finansininkas nurodyta, tai kodėl pirmą kartą pirkėjams vidutinio amžiaus vyksta up.
Nepaisant to, kas hipotekos Ben Wilkie pažymėti neseniai kad kovoja namų turėtų apsvarstyti tik palūkanų hipotekos.

Vis daugiau žmonių su būsto paskolų, pavyzdžiui, sekimo priemonę hipotekas galėtų rasti save neslystų į neigiami nuosavybės per ateinančius mėnesius, ekspertų nuomone.

Paul Holmsas, Firstrung, vyriausiasis vykdomasis pareigūnas mano, hipotekos turėtojai yra potencialiai gana pavojingoje padėtyje šiuo metu kaip šalis toliau savo atkūrimo po Recesija.

Šios pastabos buvo nuo duomenų paskelbimo, Homeloan valdymo anksčiau šį mėnesį (rugsėjo 7), kurie parodė, kad jeigu būsto kainos dar 10 % namų skaičius plunged į neigiami nuosavybės galėtų dvigubo 1,7 milijono.

Ir ponas Holmes įspėjo, kad nors tai jau yra “przerażająca statistika”, padėtis atsiranda nustatyta tapti “gerokai blogiau” artimiausioje ateityje kaip sektoriaus kovoja.

Tačiau jis pridūrė: “tik taupymo malonės, kad palūkanų normos yra tokios mažos, hipotekos normos yra pagrįstai mažas šiuo metu.”

Žmonės rasti jį sunku patenkinti savo sekimo priemonę hipotekos buveinės paskolų grąžinimo reikalavimai vis dar turi daug galimybių.

Tai Ben Wilkie, redaktorius ką hipotekos, kurie tiki, kiekvienas stengiasi padaryti baigiasi atitikti jų hipotekos sutartį gali imtis veiksmų siekiant pagerinti šią situaciją, kol ji tampa pernelyg didelių rodinį.

Pavyzdžiui, J. Wilkie pažymėti, asmenys galėtų perjungti jų spręsti tik palūkanų buveinės paskolų kaip jie “jums kainuoti beveik nieko su sekimo priemonę arba kintamojo dydžio spręsti”, palyginti su kitais.

Praeitą savaitę (rugsėjo 13-) finansinių paslaugų institucija parodė, kad dėl hipotekos savininkų, įsiskolinusi skaičiaus angobowana pagal vieną procentų į 332,700 metų antrąjį ketvirtį.

Tuo tarpu, šis skaičius taip pat rodo šešių procentų sumažėjimas, palyginti su atitinkamo laikotarpio 2010 m. ir J. Wilkie priskiriama ši tendencija pirmiausia į tai, palūkanų normos liko žemas taip ilgai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.