Ddr nešiojamojo kompiuterio atmintis – naujovinimas jūsų nešiojamojo kompiuterio sėkmingai be sambrūzdžio

parašė , 2013-01-09 11:14

Jūs turbūt nusileidote ant šio puslapio todėl, kad jūs ar norite pasiekti iki greičio su tuo, kuo DDR nešiojamojo kompiuterio atmintis yra, ar jūs esate smūgis bandymo viduryje patobulinti jūsų nešiojamąjį kompiuterį, bet laikėtės, kas padaryti. Gerai jūs žinote kas? Jūs turbūt nusileidote ant puslapio, kuris gali padėti!

Gera vieta prasidėti yra įžanga į DDR Nešiojami kompiuteriai atmintį…

DDR nešiojamojo kompiuterio atminties tipai

DDR reiškia Dvigubą Duomenų Normą ir yra sustiprinanti (greitesnė) SDRAM forma (Sinchroninė Dinamiška Laisvosios kreipties Atmintis). Faktiškai visi nešiojamieji kompiuteriai pardavė šiandien, taip pat kaip parduoti nuo to laiko apie 2002 naudoja duotą (vyresnis ar naujesnis) DDR nešiojamojo kompiuterio atminties versija. Padėkite tai tiesiai, DDR atmintis yra greitesnė negu standartinis SDRAM todėl, kad tai gali perleisti duomenis ir apie nukritimą ir apie augantį kraštą kiekvieno laikrodžio ciklo ir vadinasi “dvigubo” jo vardu. Nėra absoliučiai jokios priežasties, jūs turite atsiminti tai, bet tik pažymėti, kad, jei jūs kada nors matote DDR SDRAM paminėtas kur nors, būti įsitikinęs, kad įvertins tai yra toks pat daiktas kaip paprasta vanilė DDR.

Taip judėjimas toliau, kas Nešiojami kompiuteriai atminties tipai mes turime?

DDR nešiojamojo kompiuterio atmintis, kitaip žinoma kaip DDR1 (nors tai nėra oficialus vardas, vietoj to paminėtas kaip tik DDR) ar DDR SDRAM, yra seniausia ir lėčiausia. Tai daugiausia pasiekiama galiose IKI 1 GIGABAITO (per modulį) ir (efektyvaus) IKI 400 MHZ greičiais.

DDR2 yra vystymasis į DDR su kažkokiu vidaus pakėlimu, kad pakeltų atlikimą ir paprastai pasiekiamas galiose IKI 2 GIGABAITŲ (per modulį) ir greičiai (efektyvaus) IKI 1066 MHZ.

DDR3 yra greitai paskutinė forma Nešiojami kompiuteriai DDR atmintis ir yra dar tolimesnis vystymasis DDR2 pakėlimo greičio tolimesnė žymė. Tai gali būti surandama galiose IKI 4 GIGABAITŲ (per modulį) ir greičiai (efektyvaus) IKI 1600 MHZ.

Pastebėkite, kad mes galbūt pasakėme DDR2 SDRAM kaip tik taip, kaip DDR3 SDRAM. Paprastumui sake, laikykitės atminimo, kad yra DDR, DDR2 ir DDR3 todėl, kad ganėtinai atvirai tai yra tuo, ką jūs susitiksite labiausiai! Laimei, atrodo, pramonė teikia pirmenybę stenografijos pavadinimo konvencijai.

Jūs galite taip pat norėti atrasti daugiau apie DDR, DDR2 ir DDR3 nešiojamojo kompiuterio atmintį.

Kaip daro anksčiau minėti tipai susieja jūsų nešiojamąjį kompiuterį? Tai mes nagrinėsime paskui!

Kokios DDR nešiojamojo kompiuterio atminties man reikia?

Patobulindamas nešiojamojo kompiuterio atmintį jūs turite identifikuoti, kokia DDR atmintis yra panaudota tokiu būdu palaikyta jūsų nešiojamojo kompiuterio. Nepajėgiant padaryti tai reikš nepavykusį naujovinimą dėl labai paprastos priežasties – visos DDR versijos yra nesuderinamos su vienu kitu ir naudoja skirtingą tipą plyšio sujungėjo, kuris skiriasi segtukų skaičiumi (ir keli kiti Įšoriniai kietieji diskai).

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.