Didelės kainos priversti pradžia paskolų augimas kritimo

parašė , 2011-10-07 19:23

Būsto finansavimo sarginio nacionalinės būsto bankas (NHB) sakė, būsto paskolų paklausa bus sulėtinti keletą ateinančių mėnesių dėl, didelis nekilnojamojo turto kainos.

“Būsto paskolos gali būti šiek tiek vangus, nes pirkėjai jaustis ten yra jokiu būdu gauti ypatybės priimtiną kainą, (ir) jie yra atidėti savo pirkimus,” NHB pirmininkas ir generalinis direktorius RV Verma papasakojo žurnalistams čia per savaitgalį.

Nuo balandžio, buveinės paskolų augimas buvo 16-17 %, o tai yra 1 procentinio punkto mažesnis nei ankstesnių finansinių. Jis taip pat sakė, jis mato kredito įpareigojančiose mažesnis ne daugiau kaip 15 % viso fiskalinio.
Verma, tačiau, prižiūrimi, kad ji yra klesti nekilnojamojo turto kainų, o ne pakartotinai norma šuolis Indijos rezervų bankui, turi įtakos paklausos.

“Manau, kad pagrindinė priežastis, dėl dabartinės lėtą yra didelis nekilnojamojo turto kainos. Jei nekilnojamojo turto kainos ateis, yra paklausos padidėjimas net jei palūkanų normos eiti truputį,”Verma pasakė.

Centrinio banko padidėjo pagrindinių trumpalaikių normų įrašą 12 kartų per pastaruosius 18 mėnesių, siekiant neįdomų uncomfortably didelės infliacijos, kurie stovėjo 9.78 % rugpjūčio.

Buveinės paskolų pirkėjų, ypač tie, kurie yra kintamų palūkanų normų, yra vienas iš pirkėjų, nukentėjo didesnių palūkanų normų, kaip išlaidų aptarnaujant mažesnėmis kainomis gautas paskolas išaugo blogiausias įtakos kategorijų.

Verma pasakė, būsto reguliatoriaus paprašė būsto bendrovių stebėti paskolos, ypač esant kintamų normų, glaudžiai ieškoti požymių, stresas, kūrimo.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.