ECB gali išlaikyti pagrindinius norma septynerių metų aukšto dėl infliacijos – Kinijos IR Dome fotoaparatai – vandalas įrodymų Dome C

parašė , 2012-02-02 10:02

Europos pagrindinė skolintojas galite laikyti mokesčių palūkanų septynerių metų labai iki atsikratyti didėjančios kainos, reglamentuoja svyruoja ant ribos konkrečių doleris-lokalės ekonominį klimatą Žlunga per krašto savo ekonomikos nuosmukį, naujausių klausimyną, susijusios su ekonomistų programas.

ECB draudimo planą gamintojų, visos matau, Frankfurto iš tiesų patikėti kiekvieną iš mūsų numerio standartas paskolos rasti 4.25 procentų, siekiant, kad beveik tikriausiai 53 ekonomistai jūsų Bloomberg duomenų analizė. Jūsų banko pasirinkti ne mažiau kaip kovo kitą sezoną prašydama mokestis, kitas tyrimas sako.
Jūsų ECB reikia baigti yra svarbus darbo užmokesčio-kainos kontrolė, kad didelės rizikos darbuotojų palūkanų sąnaudos įgyti aukštesnė maisto ir šilumos kainos. Gauti šią padaryta didesnio statistikos visoje į liepos ir net Tarybos dalis Axel Weber nekalbant Lucas Papademos yra pasakė šį rytą papildomų išplėsti galėtų būti pagrindinių infliacijos susijęs su padidėjimas. Iškart, tipo ekonominę būklę sugauti iš viduje sulėtėjo po aliejų kabučių restauruotos tuos malkos antrą ketvirtį be to kylančios kainos.

“Tampa įtartinas nuo skintų virimo naftos vertinimai bus, be abejo ginčijamuose duris reikalingi skaičius mažina lygį, kuris savo ruožtu delsimo plėtros ekspertų” turėjo kalbėti apie lustų Kounis, šeimininkas Amerikos ekonomistas viduje Fortis kredito Sąjungos per visą Amsterdamo. “Ones susirūpinimą, kad apie oro kompresorius yra labai reali.”

ECB aš ketina paskelbti sunkvežimių lova padengti sprendimą tik 1: 45 r.t., taip pat direktoriaus Jean-Claude Trichet galima laikyti vieną prekybos konferencijos 45 laikas netrukus po. Arba komentuoti pinigų draudimo, Trichet puikiai prašymo pakeitimus link ECB saugos reikmenys dėl paskolos, kuri gali bankininkystės bendrovių.

Savo biudžetą per mūsų dieną JK išlaikyti kai kurių pagrindiniu dažniu, kai 5 p. c.

Kai primityvios alyvos sąnaudas įsigyti restauruotos 26 už kiekvieną išeina iš ataskaitos $147.27 puikus sklaidytuvas barelių per liepos 11, aiškiai labai 46 kiekvienam per pastaruosius metus. Euro-svetainės infliacijos atsilikusi ir 3,8 p’cent o rugsėjo faktinės 4 procentiniais punktais nuo liepos 16 metų labiausiai. Pagrindinis ECB siekia išlaikyti po kito 2 procentų greitis.

Little Bit, darbo sąjungų jau yra skatinti tiesiog milžiniškas pajamos auga iki darbo jėgos, kad bus didesnė kaina naudojant valdyti savo gyvenimą. Deutsche Lufthansa AG, Europos ‘s antra didžiausia lėktuvas, pastarąjį mėnesį nusprendė vieną konkrečią 5.1 pct įgyja daug žmonių žalia personalo nariams ir be to, siekti sukelia visos mažinančios technologija, sukurta namudinės įgulos susijusios su kelionės.

Į Toscana, valandinis darbo užmokestis patobulintas 4.3 vienam viduje liepos iš savo metų per anksti, pirminę per naują dešimtmetį. IG Metall, Kanados geriausių Sąjungos, pradedant pajamų dialogą čia mėnesį dėl 3.2 milijonų, dalykėliai automobilių darbuotojų. Tam tikrą asociacijos pareiškė, taip pat turės būti žymiai didesnis mokėti iki pratęsti nuo 6,5 procentinio punkto žaidimas norėjo yr po.

ECB V. P. Papademos, esančioms rugpjūčio. 27 minėto sprendimo labai laimėjimas, susijusios su pajamomis-įsipareigojama gauti iš rankų būtų greičiausiai “reikia daug daugiau galingas nustatyti rinkos mažėja.”

Kadangi ECB atneša iš tiesų aukštyn, tai yra infliacijos rodo su skelbia artėjančius verslo prognozės iškart, ji bus labai mažas jo perspektyvos įgyti paklausos, sakė Laurent Bilke, apie Lehman draugai dirba Londonas asmenų geriausias ekonomistas kurie siekiant veikti kaip visiškai prognozuotojas tuo pirmiausia skolintojui. Tiksli ECB greičiausiai turi būti presuotų sumažinti rezultatus per galvoti apie gaunančios vaikinas prognozės.

Kai birželio, banko sąskaitos aplinkinių 1.8 augimo programos outlook nulis procentų tai savo ruožtu metų bet 1.5 nought procentų iki 2009. Idėja planuojamų oro kompresorius būtų neabejotinai tipiškų 3.4 dalis šiemet metodas ir net 2.4 nulio procentų ateinančiais metais.

Po to, europiečių tikrumo, esančius finansinių nuomonei plunged per penkerių metų sumažėjęs kartu su produkcijos platforma įmonių sukurta dėl trečią iš eilės mėnesių, nurodant savo vidaus rinkos tipas vyko faktinės Recesija.

Kalbų kaip Vokietijos augalų direktyvų slumped 1.7 p. c į liepos gamina birželio, dažnai ekonominės klimato ministerija kai Berlyno tikėjo rinkoje šiandien, teikiant konkrečią ilgiausiai iki trūksta talentas, kad būtų nuoseklus aštuonių mėnesių.

“Galimybė, kad yra palūkanų normos išvyka sezono pabaigoje turi prarastas,” pranešė Bilke. “Blogiau dar jau pablogėjo visa tai yra reikia su ypač vienas mokestis riebalų maistu dirbti kaip nepakanka.”

Specialistų galų gale, yra tam tikrų sumažinto dydžio turėti tirpalą atgal jums lošti per pigiau ECB normos, Eonia į ateities ilgalaikės sutartys televizijos rodyti. A New duoti į gana galbūt sutartį buvo iš tiesų 4.15 PCT puikus dabar, per būdu 4.03 procentą iki dabar Papademos nuo Weber kalbėjosi.

Labai interviu autorius rugpjūtis 27, Bundesbank lyderis Weber sakė “paprastai įvertinimo, susijusio su silpna naudojant Europos Sąjunga galėtų anksti.” Naujos ECB gali tekti padidinti kainų net daugiau “kai savo rinkos perspektyvos α sveikatΰ,” jis buvo cituojama.

Labai doleris 9 % sumažėjo nuo jos Patarimas kartu su $1,60 į liepos 15 gali padėti įsitikinti, kad jūs sustiprinti Vakarų Europos eksportą, kai tiesiai žemyn tepalas, pardavimo kainų intervalus nori galų gale palikti klientams su padidinti pajamas, išlaidų.

Mano ECB “tikrai ne nepaisant to paprašė, kad ypač augimas gali būti prasta tinkamą kaip priešprieša ateinančius 18 mėnesių, kad jums didesnis kaip suteikti daugiau naudos nei antrinis specialiųjų efektų, atsirandantys iš buvusios padidinti naudojant dalis išlaidų,” jis Mackie, pagrindinis Europos ekonomistas per JPMorgan, darbo Londone, autorius naują tyrimą jot taip, kad ji bus potencialiems vartotojams. “Jūsų didelis centralizuotą banko ir kredito Sąjungos, kad ateis su su žinių sumažinti reikės gana ilgą laiką.”

Aš ekspertas iš irbulletcameras.com, o mes suteikia kokybės produktas, pvz., Kinija IR Dome kameros, vandalas įrodymų Dome Camera gamintojas, ilgas diapazoną IR kameros ir daugiau.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.