Galvoju apie įtvirtinti savo skolas Į savo hipotekos?

parašė , 2012-01-07 16:32

Pastaruoju metu aš jau veikia į daug namų savininkai, kurie nori sujungti savo skolas į savo būsto paskolą. Šie žmonės paprastai patenka į tam tikros kategorijos. • Tuos su esamu, pirmiausia hipotekos kurie norite konsoliduoti ne hipotekos skolos, refinansavimo pirmą hipotekos įtraukti ne hipotekos skolos, arba iš naujų antrą. Yra keli variantai ir geriausias pasirinkimas priklauso nuo jūsų situaciją.

Variantas # 1 – konsoliduoti ne hipotekos skolos pirmosios – tai konsoliduoti savo esamų ne hipotekos skolos daro dėl savo pirmąjį hipotekos perfinansuoti pinigų-iš

Variantΰ # 2 – konsoliduoti ne hipotekos skolos į antrą hipotekos – tai reiškia, kad galite konsoliduoti savo esamų ne hipotekos skolos imantis iš 2nd hipotekos, paliekant savo pirmąjį hipotekos, kaip tai

Skolininkų griežtą biudžeto turi būti susiję su Mėnesinis mokestis, tačiau, jis turėtų būti pagrindinis jų pasirinkimas sąlygojantis veiksnys. Ji nevykdo skirtumai skolos mažinimo tarp pasirinkčių.

Jei savo laiko horizontas, pasakyti, 5 metus, iš viso kiekvieną pasirinktį savikaina mėnesio mokėjimų suma per 5 metus, įskaitant bendras skolos prarado interesą ir mažinimo tuo laikotarpiu.

Ypatingos svarbos klausimas, ką daryti po to, kai konsoliduoti? Ką reikia padaryti, tai naudoti mėnesinis sutaupyti pagreitinti mokėti žemyn pagrindinės dėl savo hipotekos.

Deja, daugelis skolininkų aiškinti sumažinus išmokas konsolidavimo paskola kaip licencijos imtis daugiau ne hipotekos skolos. Keletą metų vėliau, jie atrodo vėl konsoliduoti. Jei savo namuose buvo vertinama pakankamai, jie gali turėti galimybę, bet anksčiau ar vėliau jie paleisti iš nuosavo kapitalo.

Tada jie parašyti man patiko šį vieną raidės.

“Mes paėmė antrą hipotekos mokėti, ne kredito kortelės skola yra dabar iki 13.75%…we neturi pakankamai kapitalo pertraukos, net jei mes parduoti… mes manome, kad spąstais”.

Spąstai buvo jų pačių kūrimo. Ne tegul atsitikti jums.

Strateginis kapitalas yra licencijuotos maklerio, kad namų nuosavo kapitalo paskolų numatyta Torontas namų. Jei jūs norėtumėte sužinoti, jei galite gauti ir gauti nemokamai paskolos bazei, eikite į >

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.