Geriausi 5 tolimi dirbantys įrankiai

parašė , 2013-01-26 12:13

Vienas iš daugelio prašymų, kuriuos aš gaunu nuo verslo savininkų prašo manęs mano patarimo dėl to, kaip jie gali dirbti produktyviai, kai jie nėra savo įstaigoje, t.y. dirba toli. Su labai daug technologijos pasirinkimų, pasiekiamų šiandien, tai tampa triuškinančiu žinojimu, koks (s) yra efektyviausi.

Aš turiu tradicinę Įrankiai solo paslaugos profesionalo įstaigą – aš turiu specialią įstaigos erdvę savo namuose su staliniu asmeniniu kompiuteriu ir radijo imtuvu visi drauge spausdintuvas. Bet yra laikų, kai aš nenoriu į, ar negaliu būti, mano įstaigoje ir vis dar turiu sugebėti dirbti. Neseniai aš dariau daug kelionės mano versle, bet vis dar noriu pasilikti prijungtas prie mano Įrankiai. Ir kartais man tik reikia pakeitimo scenos, ypač kai oras pradeda pasidaryti tiek gražus, kad tai gražu, kad sugebėtų sėdėti atvirame ore ir nusikratyti mano nešiojamojo kompiuterio.

Taip šiandien aš norėčiau pasidalyti su jumis savo geriausiais penkiais tolimais dirbančiais Įrankiai, kurie leidžia man pasprukti iš mano įstaigos, bet vis dar turėti prieigą prie visos mano “medžiagos”, lyg aš esu sėdėtas mano įstaigoje.

1. Gmail – aš esu nepalaužiamas Perspektyvos aistruolis ir iš tikrųjų nemėgti Gmail sąrankos; tačiau tam, kai aš negaliu būti savo įstaigoje, bet vis dar reikėti prieigos prie mano elektroninio pašto ir kalendorius, Gmail yra puikus būdas man gauti prieigą prie tos informacijos. Kai aš nueinu, aš persiunčiu visą savo elektroninį paštą ant mano Gmail pranešimo; ir aš suradau šį tvarkingą įrankį, kuris sinchronizuoja mano Perspektyvos kalendorių su mano Gmail kalendoriumi, kad aš visada turėčiau naujausią prieigą prie savo sąrašo. Rankinės aš taip pat sugebu gauti prieigą prie savo Gmail elektroninio pašto ir kalendorius nuo mano Droid smartphone taip pat, kuris yra kitas puikus būdas man pasilikti prijungtas ir ant mano sąrašo viršūnės.

2. Dropbox – tuo atveju, jei jūs nesusitikote to dar, tai yra didelė paslauga tam, kad bendrai naudotųsi rinkmenomis tarp, sako jūsų stalinis asmeninis kompiuteris ir jūsų nešiojamasis kompiuteris, neturėdami kopijuoti nuo jūsų asmeninio kompiuterio į flashdrive, ir paskui nuo flashdrive į jūsų nešiojamąjį kompiuterį. Dropbox programinė įranga prideda papildomą aplanką prie jūsų asmeninio kompiuterio/nešiojamojo kompiuterio, į kurį jūs tiesiog metate savo rinkmenas, ir jūs galite gauti prieigą nuo bet kokio asmeninio kompiuterio, kuris įdiegia Dropbox programinę įrangą. Jūs galite taip pat įsijungti į savo pranešimą tinkle ir gauti prieigą prie savo rinkmenų nuo ten taip pat.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.