Golfo bjauriame ore žaidimas nereiškia, kad jūs turite žaisti prastai – 3 dalis

parašė , 2013-01-10 14:49

Golfo Šaltame Ore žaidimas

Žaidimas šaltame Orų prognozė Alytuje paveiks kiekvieną aspektą jūsų žaidimo daugiau, negu žaidimas lietaus ar vėjo. Būkite paruoštas sulaikyti save tiek šiltą kiek galima lauke ant golfo aikštelės. Kai kurie iš apsirengimo pakeitimų, kuriuos jūs turbūt padarysite dėvi šiluminį apsirengimą po jūsų drabužiais ir jūsų lietaus šnopavimu ant jūsų kelnių viršūnės. Jūs norėsite dėvėti megztinį atlenkiama apykakle ar megztinį plius neperpučiamoji striukė ar lietaus švarkas. Atsiminkite, jūs galite visada nuimti kažką, jei jūs pasidarote per šiltas. Jūs turite taip pat dėvėti slidžių kepurę, kad sulaikytumėte jūsų galvą šiltą ir svarstytumėte gavimą kai kurių rankų šiltesnių paketų ar atneštumėte žiemos pirštinių komplektą, kad sulaikytumėte jūsų rankas šiltas.

Jūs turėsite įsitikinti, kad jūs sušildote savo raumenis. Būkite įsitikinęs, kad padarysite apytiksliai 10 ištempimo minučių anksčiau, negu jūs žaisite. Aš taip pat manyčiau, kad Orų prognozė Alytuje aikštelės ėjimas laiko šiltas. Ne tiktai ši pagalba tęs jūsų kūno temperatūrą, jūs pasieksite, geras užjaučia kursą.

Atsiminkite, jūsų golfo kamuoliukas nevažiuos kaip toli šaltyje. Šaltas rutulys jausis kietas aplink žalią spalvą, bet; nebus paveiktas šalčio tiek daug, kiek su pilnu šūviu.

Svarstykite nešimą termoso karšto šokolado, karšto arbatos ar sriubos sultinio. Kažko šilto turėjimas, kad gertų padės su laikymu, jūs šildote. Jei jūs ketinate nešti kavą, jūs galite norėti virti kažkokį decaf; caffeinated galėtų paveikti jūsų žaidimą.

Tinkamai paruošimas bjauriam orui yra raktas gero Orų prognozė Alytuje raundo turėjimo. Būkite įsitikinęs, kad tikrinsite prognozę prieš namo išvykimą. Jei žaibas yra prognozėje, svarstykite jūsų raundo atidėjimą. Jei žaibas prisiartina tuo metu, kai lauke ant kurso, palikite kursą ir atgal į klubo pastatą, kol tai nepraeina. Dauguma Užmiesčio klubų ir golfo aikštelių turi oro kontroliavimo prietaisus ir signalizuos apie pavojaus signalą, kai oras diktuoja.

Jei jūs turite mintį apie, kas laukti, ir jūs žinote golfo aikštelę, kurią jūs ketinate žaisti, jūs galite suplanuoti strategiją dieną.

Pagaliau, pasiruoškite protiškai tam, kad jis žaidė golfą bjauriame Orai Klaipėda. Žinokite, kad jūsų raundas turbūt žais ilgiau negu paprastas. Pripažinkite, kad nesvarbu, kaip parengtas jūs esate orui, tai gali ir keistis. Neleiskite to pakeitimo jūsų centras jūsų geriausio apskrito golfo sąlygoms žaidimas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.