Greitieji kreditai

parašė , 2013-06-06 16:12

Atsakingas skolinantis įsipareigojimas greitų grynųjų pinigų paskolos skolintojų Australijoje, pagal Reguliavimo greitieji kreditai 209 Vadovą, valdytą Australijos Saugumo ir Investicijų Komisijos (ASIC), daro visus greitieji kreditai skolintojus žinančius jų teisėtas pareigas, kuriose yra tam tikrų aspektų, į kuriuos skolintojai turi teisiškai atsižvelgti, vertindami paskolos gavėjus finansinis gebėjimas grąžinti greitą grynųjų pinigų paskolą. ASIC laukia, kad paskolos skolintojas įkurs paskolos gavėjų gebėjimo vertinimą grąžinti paskolą ant protingų apklausų, kurias skolintojas padarė dėl paskolos gavėjų finansinės padėties ir protingų žingsnių, kuriuose greitieji kreditai skolintojas žengė, kad patikrintų paskolos gavėjų finansinę padėtį. Skolintojai turi taip pat manyti, kad tikėtinas greitieji kreditai maksimalus kiekis yra grąžinamas po leistu paskolos kontraktu, kuris turi apimti visus paskolos mokesčius ir kaltinimus, nustatydamas, ar paskolos gavėjas turi finansinį gebėjimą grąžinti paskolą ar ne.

Greitieji kreditaiVisi skolintojai greitų grynųjų pinigų paskolos skolintojų Australijoje turi būti informuoti, kad jis, Paaiškinamasis Memorandumas išdėsto, kad tikslas imtis protingų apklausų apie paskolos gavėjus finansinis gebėjimas sumokėti paskolą, turi nustatyti protingą paskolos gavėjų gebėjimo supratimą sutikti visą atmokėjimą, mokesčius, kaltinimus ir sandorio kainas, kad laikytųsi pasiūlyto paskolos kontrakto. ASIC lauktų skolintojo atsižvelgti į šituos svarstomų problemų tipus, vertindamas, ar paskolos gavėjas sugebės grąžinti greitą grynųjų pinigų paskolą. Kur du ar daugiau paskolos gavėjai kartu kreipiasi dėl paskolos, skolina skolintojams gali įvertinti kiekvieną iš paskolos gavėjų finansinis gebėjimas grąžinti paskolą atgal individualiai ar laikyti protingas apklausas padarytais apie jų jungtinę finansinę padėtį ir protingus žingsnius paimtas, kad patikrintų tą finansinę padėtį.

Skolintojai greitų grynųjų pinigų paskolų Australijoje taip pat turi taip pat suprasti, kad jie teisiškai turi žinoti, kad paskolos gavėjas sugebės sumokėti visas kainas, mokesčius ir kaltinimus paskolos, paskolos periodo pabaigoje. Kaip pavyzdys to, paskolos gavėjo prieigų ar rąstų į paskolos skolintojo žiniatinklio svetainę, kad kreiptųsi ir todėl pateikti paraišką, tinkle, greitai grynųjų pinigų paskolai. Ši paraiška, dėl šio pavyzdžio, bus paraiška paskolos skolintojui, kad iš naujo finansuotų paskolą. Kai paskolos skolintojas įvertins paskolos gavėjų paraišką, jie turės atsižvelgti į visas besikeičiančių paskolos skolinančio kontraktų kainas, kad nustatytų paskolos gavėjų gebėjimą sutikti įsipareigojimą naujo paskolos kontrakto per kontrakto trukmę, tuo laiku vertinimas yra padarytas. Tai taip pat apimtų bet kokius mokesčius už paskolos skolintojų paslaugų naudojimą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.