Honkongo siuvimo pramonė

parašė , 2012-12-09 07:56

Drabužiai kvotos buvo pašalintos tarp WTO narių pirmą dieną 2005 pagal Sutartį dėl Tekstilių ir Rengiantis (ATC). Tačiau, pasipriešinimas kvotos pašalinimo paplitimui JAV ir Europos Sąjungoje. Paskui, Kinija pasiekė sutartis su Europos Sąjunga ir JAV birželį ir 2005 m. lapkritis atitinkamai. Kinijos-JAV sutartis, efektyvi nuo 2006 m. sausio, valdo eksportą iš viso 21 grupių, apimančių 34 kategorijas kinų tekstilių ir rengiančių produktus į JAV per 2006-2008. Kinijos-Europos-Sąjungos sutartis, efektyvi nuo 2005 m. birželio, dengia 10 kategorijų kinų tekstilių ir rengiančio eksporto Europos Sąjungai per 2005-2007.

Antra, žemyne esanti valstybės dalis ir Honkongas sutiko 2005 m. spalį toliau išlaisvinti žemyne esančios valstybės dalies rinką Honkongo kompanijoms po trečia faze Žemyne esančios valstybės dalies ir Honkongo Arčiau Ekonominis Partnerystės Susitarimas (CEPA III). Greta kitų Honkongo kilmės Drabužiai, žemyne esanti valstybės dalis sutiko duoti visus Honkongo kilmės produktus, apimdama apsirengimą dalykų, gydymas be tarifų, prasidedantis nuo 2006 m. sausio 1-osios. Pagal nustatytas procedūras, produktai, kurie turi ne egzistuojančias kilmės CEPA taisykles, turės gydymą be tarifų ant paraiškų vietinių gamintojų ir ant CEPA taisyklės kilmės, sutartos ir sutiktas.

Mažmeninio peizažo pakeitimai: JAV ir Europos Sąjungoje, stambūs mažmenininkai patiria drastišką pertvarkymą ir konsolidaciją, ypač, augantį reikšmingumą prekybos centrų tokių kaip Wal-prekybos-centras. Kad sustiprintų konkurentiškumą, Skrudina, ir Kmart susivienijo, kad suformuotų trečią didžiausią mažmeninę grupę JAV.

Privačių etikečių svarbumo augimas: Privačios etiketės, iš esmės, tapo vis labiau ir labiau efektyviu rinkodaros įrankiu tarp drabužio mažmenininkų. Kad atskirtų taip pat kaip patobulinti jų Drabužiaiatvaizdą, pagrindiniai mažmenininkai pradėjo padėti stipresnį savo savų etikečių pabrėžimą. Pagal Medvilnę Įtrauktos, privačios etiketės sudarė 45 % visiškų Amerikos rūbo pardavimų 2003, viršuje nuo 39 % 2001. Kai kuriose suaugusiose rūbo kategorijose, tokiose kaip sijonai, privačios etiketės sudarė taip aukštai kaip 76 % bendrojo pardavimo apimties. Taip pat manoma, kad 45 % produktų, parduotų Europos Sąjungoje, yra parduotas po privačiomis etiketėmis. Įžymūs mažmenininkai tokie kaip H& M, Žymės & Spencer, Orsay, Palmers, Pimkie, Springfildas ir Kookai valdė jų privačias etiketes. Kadangi vartotojai trokšta turėti privačias etiketes ant kasdienių drabužių kaip džinsai, reikmenys ir sportiniai marškinėliai, durys yra taip pat atidarytos aprūpinimui šitų apsirengimo dalykų privatiems etiketės savininkams.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.