HSBC siekiama augti neužtikrintas mažmeninės biz Indija

parašė , 2011-10-14 10:50

HSBC ieško augti savo neužtikrintas Indijos paskolų portfelis, daugiausia kredito korteles, savo šalies vyriausiasis pasakė, kaip jos mažmeninės prekybos operacija juda link pelninga Azijos trečioji pagal dydį ekonomika.

Sumažino Indijos bankams neužtikrintas, skolinimo po asmeninės paskolos ir kredito kortelės rinkliavos tapo blogas po pasaulio finansų krizė. HSBC Indijos pamačiau bendro pelno 46 procentų sumažėjimas 2009 kaip nuostolis dėl mažmeninės prekybos skolinimo pirmąjį pusmetį daugiau nei dvigubai.

“Šiuo metu mes yra gerai pastatytas augti mūsų neužtikrintas knygos, bet mes tai padaryti atsargiai ir kalibruotas taip,” Stuart Davis, kuris perėmė kaip Indija vyriausiasis balandžio 2009, sakė “Reuters” interviu antradienį.
“Mes ne žiūri į atviros rinkos šaltinių kaip mes galbūt ketverius ar penkerius metus”, sakė jis, nuoroda į išduoti korteles klientams, kurie jau neturi sąskaitą su banko praktika.

HSBC savo plėtrą neužtikrintas skolinimo Indija ateina, kaip jis sukasi aplink savo mažmeninės bankininkystės operacijų šalyje, šeštas pagal dydį prisideda prie JK įsikūrusi banko grupės pelno veikimą.

Pirmąjį pusmetį 2011 m. HSBC, Europos didžiausias banko, užregistruotas nuostolių $4 milijonai jos Indijos mažmeninės bankininkystės ir turto valdymo verslo, sumažinti nuo $49 milijonų nuostolių prieš metus.

Mažiau nei 18 milijonų Indijos 1,2 milijardo žmonių naudoti kredito korteles. Kinija, šalyje su šiek tiek didesnis gyventojų, daugiau kaip 200 milijonų kredito kortelės buvo naudoti kaip vienerius metus.

Užsienio bankų trūksta vietos skolintojai kaip ICICI banko ir HDFC bankas, Indijos didžiausių kortelės emitentų, filialo tinklų bet linkę pritraukti labiausiai gerai obcasie klientų šalyje, kai pajamos auga greitai.

Londono Standard Chartered, viena iš didžiausių užsienio bankų Indijoje, tikisi augimo 30-35 procentų naujų klientų šiemet, Shyamal Saxena, galvos mažmeninės bankininkystės produktų, sakė liepos.

HSBC savo bendrą pirmoji pusė ikimokestinio pelno Indijoje padidėjo 32,6 procentų iki $451 milijonų. Bankas yra kelyje pasiekti savo tikslą $1 billion Indijos bendro pelno 2013 m., Davis pasakė.

PASKOLŲ AUGIMAS

HSBC, viena iš Indijos kartu su “Citigroup” ir Standard Chartered, trys užsienio komercinių bankų tikisi augti savo Indijos paskolos knyga “bent eilutėje” su sektoriaus augimo šio mokestiniais metais, Davis pasakė.

Šalies centrinio banko tikisi kredito augimą iki 18 procentų šiam mokestiniais metais, žemyn iš ankstesnių 19 procentų projekcijos. HSBC paskelbtas paskolų paklausą paskutiniais finansiniais metais iki 2011 m. kovo pabaigos 17 procentų kilimo.

Indijos palūkanų normas pakėlė praeitą savaitę dvyliktą kartą per 18 mėnesių, nusakančios nerimą kelia įmonių ir mažmeninių bankų paskolų paklausa sulėtėjimo.

“Yra tikrai sulėtėjimas paskolų paklausa…(tačiau) mes ne žiūri į padėtį, kad mes ieškome Europoje ir JAV, kai paskolų augimas yra nežymi, sakė jis, pridėdamas bankas taip pat planuoja augti savo Indijos hipotekos paskolos knyga.

Banko buveinės paskolų knygos Indijos išaugo 11 procentų šio kalendorinių metų pirmąjį pusmetį į 949 milijonų JAV dolerių.

“Mes manome, kad labai teigiamą apie augimo scenarijus ir mūsų verslo čia ir nesant kai kurių nenumatytų makroekonomikos nuosmukio čia Indijos mes yra teigiami apie mūsų augimo,” Davis pasakė.

Bankui, kuris planuoja sąsiauris 30000 vietų visame pasaulyje per ateinančius trejus metus sumažinti išlaidas, tikisi padidinti savo Indijos bankininkystės operacijų nepasiekė per ateinančius kelerius metus iš maždaug 7.500 dabar dėl augimo atgal savo verslo, Davis pasakė.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.