Įvairių rūšių komercinių skolintojai

parašė , 2011-11-06 18:05

Jei jūs esate reikia iš jūsų įmonės, finansavimo, ir jei jūs planuojate gauti komercinę paskolą iš komercinis skolintojas, būtina, kad jūs planuojate gerai, kaip jums eiti apie tai atsitiko. Pavyzdžiui, turite išsiaiškinti, kiek jūs galite apie komercinių skolintojai įvairių rūšių per savo rinkoje. Taip pat svarbu, kad jūs esate įsitikinę apie jūsų individualius poreikius ir lengvatų, kad kiekvieną kartą, kai jūs pagaliau atrasti labai geriausias komercinis skolintojas, kad jūs manote, kad atitinka jūsų poreikius ir reikalavimus, jūs galėsite tęsti visą procedūrą be bet glitches.
Taigi turėtų pirmą kartą pradėti nuo rasti daug informacijos apie komercinių skolintojai įmanoma; pavyzdžiui skirtingų kategorijų komercinės skolintojams.

Kai kurių kategorijų komercinės kreditoriai, yra šie:

Privačių investuotojų ir fondų

Šių komercinių skolintojai vadinami kaip “privačiam” arba “sunku pinigψ” skolintojams. Jų pavadinimas rodo, tai yra privati komercinė skolinimo verslo, tai reiškia, kad lėšos yra iš privačių asmenų arba privatūs subjektai ar grupės. Šie privačių skolintojų nebijo rizikuoti, bet jie už jų skolininkų palūkanų normos taip pat daugiau nei ką paprastai imamas labiausiai reguliariai banko skolintojams. Be to, dėl privačių kreditorių, paskolos su vertės santykis sunku pinigψ paskoloms paprastai yra 65 %, ir pagal.

Portfelio kreditoriai Yra du (2) portfelio skolintojai formų: komerciniai bankai ir gyvybės draudimo įmonės. Portfelio skolintojai suteikti komercinės hipotekos naudojant ketinimą savo investicijų portfelius, turintys paskolas skolininkams. Portfelio skolintojai dažnai konkurse vartotojo lanksčiau komercinę paskolą taikant metodą nei kitų komercinių skolintojų, kurie teikia hipotekos paskolos su visų ketinimų parduoti juos.

Submeniu pirmininko skolintojai Kokios Sub pirmininko skolintojai? Skolintojas šio tipo specializuojasi suteikiant paskolas žmonių su mažo kredito Natos. Taip, tie submeniu svarbiausias skolintojai veikti nišos; teikiančių tirpalų atsakydami arba skolininkų, kurie gali ne gauti komercinių paskolų iš kitų komercinių skolintojų, nes griežtesnių kvalifikacijų poreikių poreikio tenkinimui.

Komercinės hipotekos Backed vertybinių popierių (CMBS) komercinės hipoteka užtikrintus vertybinių popierių (CMBS) yra toks saugumo investicijų, kurios yra užtikrintos komercinės hipoteka.

Ką skolininkams turėtų žinoti prieš gaminančių bet koks pasirinkimas yra, kad yra kitų šaltinių be jų vietos banko kapitalo. Tai ypač pasakytina, jeigu paskolos gavėjas turi problemų su savo kredito balas, kredito įrašą arba istorija. Imtis pavyzdys privačiam arba submeniu svarbiausias skolintojams. Jie iš tikrųjų geriau skolininkams, kurie jau buvo bankų, nes šie skolintojai dirbti didesnės rizikos komercinių paskolų ir gali būti suteikta daugiau galimybių.

Būti informuotas! Ji yra visada geriau, priimti kompetentingus sprendimus, ypač atsižvelgiant į pinigų klausimais, ir yra tikrai labai svarbus, kai bando rasti geriausius komercinis skolintojas ir atitinkamą komercinę paskolą jūsų investicijos ar verslo.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie komercinis skolintojas ir komercinių paskolų apsilankykite >

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.