Įvairių tipų namai paskolų, kad galite pasinaudoti Australija

parašė , 2011-09-24 08:33

1. Perfinansuoti. hipotekos-It yra pagrindinio hipotekos, kurie gali būti išnaudojami įtvirtinti savo skolas, priimti lėšas nekilnojamąjį arba pridėti prie savo namuose. Tai yra didelis paskolos produktas, jei jus domina sutaupyti pinigų ir norite pasinaudoti daug mažesnės palūkanų normos.

2. Antrą hipotekos – galite naudoti antrą hipotekos savo esamΰ hipotekos statomą jūsų namuose ar kitais tikslais, tačiau jūs turės mokėti šiek tiek didesnių palūkanų norma. Tai taip pat hipotekos, tačiau yra daug mažesnis nei ankstesnis vienas. Kaip suteikti jums paskolą skolintojui užima antrą poziciją dėl aktas, todėl jie paprastai už daug didesnė palūkanų norma.
3. Kredito linijos This namų paskola ateina su atnaujinamos palūkanų normos. Toks namas, paskolų nuolat juda aukštyn arba žemyn priklausomai nuo paskolų palūkanos ir vienas gali lengvai palūkanų normos pasinaudoti daugiau pinigų po kliringo anksčiau paskolos suma. Pinigai gali būti naudojamas nustatant savo namuose, pradedant naują verslą, investuoti į jau esamą arba įvairių kitų poreikius.

4. Namų paskola be pajamų įrodymas-This namų paskolą, yra daugiausia viršutinę darbuotojų arba savarankiškai dirbantis žmonių. Jūs turėsite sumokėti daug didesnę palūkanų normą, kaip savo pirmąjį hipotekos. Tačiau, jums nereikės pajamų įrodymus apie jūsų mėnesio pajamos. Ši namų paskola yra geras tam tikromis aplinkybėmis, bet jei turite teisę gauti kokybės už tradicinių būsto paskolą, jums turėtų niekada pasirinkti šią paskolą.

Jums reikia padaryti reikiami tyrimai prieš dumblą konkrečių namų paskola, kad jums užtikrinti geriausią galimą tarifų ir rinkliavų iš tarp pagrindinės buveinės paskolų teikėjams. Turėtų ištirti paskolos dokumentus su priežiūros ir turi pasikonsultuoti su savo advokato, kaip jie gali padėti jums pasirinkti geriausią galimą pasiūlymą ir gali taip pat kontroliuoti dokumentus prieš juos pasirašyti. Buveinės paskolų Australija turi apkrovų buveinės paskolų informacijos ir patarimų naujų namų pirkėjų. Naudoti namų paskolos skaičiuotuvas

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.