Jaustų už grynuosius pinigus? Mirti už verslo paskolų skolų finansavimo arba darbo kapitalo sprendimus?

parašė , 2011-10-08 20:26

Vienas taškas arba kitą visų verslo savininkų ir finansai valdytojai rasti, jie turi atkreipti dėmesį į apyvartinio kapitalo arba skolos finansavimo verslo paskola įveskite tirpalų augimo arba galbūt net savo įmonės išlikimui.

“Eiti į” tirpalo atrodo intuityviai visada apsvarstyti papildomų skolos bendrovės – dalis iš priežasčių yra, kad svertų, kad verslo paskolų per skolos pateikti ir sumokėti didesnis grąžina nuosavo kapitalo. Didesnių įmonių išnagrinėti šį kaip galimą reiškia gauti didesnės vertės.

Bet yra skolos visada būdas eiti… nebūtinai gali būti keletas nerimą šalutinis poveikis, alkinimas pacientui! Apyvartinio kapitalo ir skolų finansavimo yra žinoma, kai nagrinėjamos kaip visuma, alternatyva pritraukti papildomą nuosavą, pritraukti partneris, atsižvelgdama į pardavimas, jūsų įmonė, ir tt

Taigi nėra apsvarstyti “protingą” verslo finansavimo būdų, kad faktiškai prasmės finansų vadovai įmonės verslo savininkas? Mes manome, yra.

Tikrai nėra nieko blogo, kad skolos per se… Tai tiesiog, kad mes tikimės, verslo, jos “geras skola”. Verslo žmonių pripažįsta, kad, skolos auga dėl savo balanso lapas (ir darant prielaidą, kad jūs galite mokėjimai) savo kapitalo grąža padidina gerokai. Tai geras dalykas! Didesnis pardavimai bus padidinti pelną pagal šią strategiją. Bet vėl, dienos pabaigoje ji yra apie ne stumti savo įmonės krašto su tuo didesnė skola.

Prieštaravimas taip pat yra kad kai įmonės naudoja skolos agresyviai mados jie dažnai turi iššūkius, norėdama pritraukti finansavimą greitai, normomis, kad prasmės ir jie nusipelno. Kreivė ypatingos pabaigoje skolos bus žinoma galiojančių bendrovei gali praleisti ant galimybių praradimą, konkurentų taip pat atrodo labai Sprytność stebėjimų savo trūkumų!… ir apskritai dieną veikiančių dažnai paveikia skolos grąžinimo dėmesio.

Taip yra kai kurių pagrindinių valdymo taškų ir metodų, kuriuos asilai ar jums turėtų priimti daugiau skolos. Štai kai kurie klausimai apsvarstyti.

Pažvelkite į savo finansavimo poreikius iš ilgalaike perspektyva; tai dažnai sunku daryti ir nebūna daug. Pažvelkite į jį požiūriu gali jums atidėti finansavimo papildomą skolos be augimo galimybių nėra ant.

Tuo pačiu metu, ar žinote rūšių skolų finansavimo, kad galėtų dirbti jūsų įmonei. Kanadoje, kurį sudaro terminuotoms paskoloms, turto finansavimą, pinigų srautų paskolos, ir kitos subordinuotos skolos scenarijai. Užtikrinti patogiai su tarifų ir struktūros kiekvienos rūšies finansavimas – dar svarbiau iš eikvoti požiūriu laiko užtikrinti, esate žino reikalavimus, kad kiekvieno tipo skolintojas turi visų šių skirtingų skolos scenarijų.

Tai žinoma laiko daryti kai kurių labai finansinio planavimo aplink savo gebėjimą atitikti visus mokėjimus, skolos – ir tai geras laikas apsvarstyti blogiausiu atveju scenarijus ne galimybę atlikti mokėjimus.

Kai skolų finansavimas nėra atsakymas apyvartinio kapitalo tirpalą dažnai dirbti. Kad galėtų būti susijusi su monetizacijos trumpalaikio turto per yra turto kredito linijos, gautinų finansavimo, securitization, ar mokesčių kreditų ar turto pardavimo Atgalinės tikslais apyvartinio kapitalo finansavimui.

Geriausias laikas spręsti finansų poreikius, dažnai kai viskas vyksta gerai, jūsų įmonė; apsvarstyti, kalbėti su patikimų patikima ir patyrusių Kanados verslo finansavimo patarėjas, kuris gali jums padėti verslo paskola ar apyvartinio kapitalo finansavimu. Stan Prokop – 7 Park Avenue finansų steigėjas – Originating verslo finansavimo Kanados bendrovėms, specializuojasi apyvartinio kapitalo, grynųjų pinigų srautai, turto pagal finansavimo. Verslo 7 metus – baigė už 80 milijonų $$ Kanados korporacijos, finansavimo. Pagrindinius competancies įtraukti gautinų sumų finansavimo, turto pagrįstas skolinimo, apyvartinio kapitalo, įrangos finansų, franšizės finansų ir mokesčių kredito finansavimo.Užprotokoluotas info: Kanados verslo finansavimo iš kontaktiniai duomenys: >

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.