Kaip gauti nemokamą kredito tikrinimą?

parašė , 2012-02-11 20:26

Kreida ir sūris skirtumas jūsų kredito balas gali arba nutraukti savo svajones. Mes visi turime kredito tam tikru laiko momentu, ir ji sudaro būtinas dalį mūsų gyvenime. Ar esate pirkti automobilį, nuomodami butus, padaryti kai kurie perka ar nori pirkti iš elektroninės komercijos svetainėje. Gera kredito istorija jūsų vardu yra pirmasis žingsnis link savo paskolos patvirtinimą.

Šį savaitgalį, jei planuojate švaraus jūsų nešvarių Tekstilė ir spintos, nepamirškite patikrinti savo kredito ataskaitą. Dauguma iš mūsų nežino apie šias ataskaitas svarbą. Kredito ataskaitą ateina į žaidimą, teisėjas savo finansinį stabilumą. Svarbu, kad gera kredito nutowe, nes jūs būsite nustebinti žinoti, kokią įtaką, ji turi jūsų gyvenimui.
Jūsų kredito ataskaitą informacija yra, kas ĮGARSINIMO bendrovių kaip FICO ieškoti. Tai naudojama kurti savo kredito Natos, kad taisyklės, kaip gera yra jūsų kredito istorija? Tai reiškia, kad tai padės jums žinoti, kiek jums skolingas ir kiek paskolų gali gauti įskaitant draudimo normas. Tai nėra gera idėja atkreipti dėmesį į jūsų kredito ataskaitą tik o keletas didelių pirkinių. Beveik JAV viešojo intereso mokslinių tyrimų grupė atlieka apklausa 80 procentų kreditinių ataskaitų turėjo daug klaidų 2004.

Jei turite kokių nors klausimų jūsų kredito ataskaitą, laiko tai išsiaiškinti. Vėliau tai sukurti blogų galvos skausmas, jei jūs bandote užtikrinti paskolos. Pradėti dabar, vyksta per jūsų kredito ataskaitą, kuri gali būti per nemokamą kredito periodiškai tikrinti ir iškart išspręsti problemas. Leiskite mums žinoti, ką reiškia balų. Kuo didesnis skaičius teisingesnė tikimybė, jūs turite užtikrinti paskolos. 750 Ir daugiau rezultatas paprastai laikomas kaip gera.

Jis gali būti nelengvas uždavinys, jei jūs niekada raštuotas kur pradėti nuo. Laimei, pasak Federalinio įstatymo turite teisę gauti nemokamą kopiją jūsų kredito ataskaitą vieną kartą per metus. Jūs galite prašyti nemokamą kopiją iš trijų pagrindinių biurai TransUnion ir Experian, Equifax. Taip pat turite teisę eiti per jūsų kredito ataskaitą, jei būtų atsisakyta išduoti kredito ar darbo ir ne gauti geriausias kredito norma. Galite skambinti minimų pranešant apie sprendimą dokumentų skaičius.

Dauguma žmonių gauti obsessed su minutę svyravimų taip pradėti su pagrindinių pranešėjų kaip pavadinimas, gatvė ir SSN (socialinio draudimo numerį). Tam tikrų mažų neatitikimas kaip banko sąskaitą, kuri buvo savo slapyvardį, išvardytų vietoj tikslaus pavadinimo neturi reikšmės. Tačiau rimtų neatitikimų gali atsirasti, jei jums neteisingą SSN.

Po tikrinant šią informaciją ir įsitikinkite, kad jūsų išvaizdą į sąskaitas žinoti, jie yra jūsų. Nuskaityti jūsų ataskaita kruopščiai patikrinti klaidų. Tai svarbu sužinoti, kas vyksta? Jei matote neatitikimai kaip kai kurių suma mokestį, kuris nėra jūsų tada ataskaitą, kad klaida. Jūs taip pat turėtumėte patikrinti raudona vėliava situacija. Tai reiškia, kad, jei jūsų sąskaita vykdo didesnę sumą nei tikėjotės, tada jie turi spręsti iškart. Yra didelė tikimybė, kad tai gali būti, kad erred asmens tapatybės arba tapatybės vagystės.

Jūsų kredito istorija yra svarbi finansinės ataskaitos, kuri padeda patikrinti jūsų stabilumą, o paskolos patvirtinimą. Gauti nemokamą kredito patikrinti per iš taškų bendrovių kaip FICO.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.