Kaip naudoti skaičiuotuvą perfinansuoti sutaupyti pinigų

parašė , 2012-02-24 20:59

Norėdami sužinoti, jei būtų galima sutaupyti pinigų jūsų mėnesio hipotekos mokėjimus atsižvelgiant paskolą remortgage, naudoti perfinansuoti skaičiuotuvą. Tai greita ir paprasta naudoti. Jį galima rasti įvairių svetainių, kurios buvo įkurtos finansų bendrovių ir bankų.

Paprastai, neturite nieko mokėti už jį. Kai kurie tinklapiai gali turi suformuoti pagrindinio skaičiuotuvą visuomenės reikmėms. Kiti gali būti viena, kuri turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, naudojama amortizacijos grafikui. Viską, ką jums reikia padaryti yra įvesti duomenis, pavyzdžiui, jūsų dabartinis hipotekos paskolos palūkanų normą, mokėjimo ir visos paskolos trukmė.
Palyginimui dabartinio mėnesio hipotekos mokėjimus ir įmanoma mėnesio remortgage mokėjimų, jums reikia įvesti duomenis, pavyzdžiui, palūkanų normų paskolą remortgage, jo trukmę ir iš viso. Todėl jūs turite gauti pasiūlymą iš finansų įmonė ar banką pirmą. O ne naudojant tik vieno pasiūlymo palyginimui, mano naudojant ne mažiau kaip trys citatos iš trijų skirtingų bendrovių arba bankų.

Tada jūs turite geriau galimybes nustatyti, ar yra galimybė, kad jums sutaupyti pinigų jūsų dabartinė hipotekos mokėjimus, atsižvelgiant viena iš remortgage paskolas. Skirtingų finansų bendrovių arba bankai siūlo skirtingas palūkanų normas ir uždarymo išlaidų. Finansų bendrovė gali pasiūlyti emesnė palūkanų, bet didesnės uždarymo išlaidas palyginti su kita.

Kita bendrovė gali pasiūlyti mažesnes uždarymo išlaidas bet didesnių palūkanų. Tai nereiškia kad bendrovė, kuri siūlo mažesnės palūkanų normos bet didesnis uždarymo išlaidas, yra geriau. Pagalba yra amortizavimo grafiko, galima galimas išmokas per keletą metų ir nustatyti, kuris iš jų yra geresnė.

Trumpai tariant, prieš priimdama savo sprendimą apie atsižvelgiant paskolą, remortgage, apsvarstyti naudojant perfinansuoti skaičiuotuvą. Tokiu būdu, jūs galėsite nustatyti, ar būtų galima sutaupyti pinigų su tokią paskolą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.