Kaip padaryti Woes prasme Subprime pramonėje

parašė , 2011-12-26 20:33

PASIRYŽUSIOS kurti šią informacinę gabalas apie pakeitimus, kurie vyksta, nes subprime rinkos į klausimus, susijusius su didėjančios sumos Foreclosures visoje šalyje. Yra daug kintamųjų, kurie prisidėjo prie neseniai pramonės sąlygų ir kad pirkėjai yra tie, kurie stovi išskleidžiamajame labiausiai nuo prarasti kredito balas pasiūlymai. Bendrovėse minimalus 25 subprime paskolos, asmenys, kurie pasiūlyti hipotekos į skolininkų su labai prasta kredito balas istorijos, nustoja nebėra arba jos nustojo finansavimo naujų paskolų, labiausiai tikėtina, labiausiai susipažinę visiems yra New Century, iš dalies dėl prie realybės, kad buvo straipsnių ar dienoraščio paskelbti apie savo “ekonomikos nemalonus beveik kiekvieną dieną, kai didelis laikraštis. Ir pirkti suprasti, kodėl tai yra captivated žiniasklaidos, svarbu kaip mes gavo šiame etape ir kas yra kai kurių priemonių, jei bet kokius naujus klausimus, mes susidurti vėl ieškoti

Būsto bumu, kuris prasidėjo anksti 2000 buvo paskatino istoriškai labai žemas palūkanas ir spekuliacijos būsto rinkos vietoje prekybininkų, kurie patyrė didelių nuostolių 2001 akcijų rinkoje vieta katastrofos. Fed priimti pinigų politikos skatinti ekonomikos augančios pinigų teikti, kuris atliekamas sumažinant greitai išraiška skolinimosi išlaidų tai yra tai, flip pastatytas homeownership daug labiau prieinamos, tūkstančiai ir tūkstančiai žmonių Amerikoje ir tiksli vienu metu sumažinti jų visų raundo pirkėjo finansinės skolos ir tik 13 % šių mokesčių pinigų srautus.

Būsto bumu taip pat sukūrė tiesa turto turto beveik nakties milijonai žmonių Amerikoje pastebėjote jų turto nuosavybės dvigubo beveik, tiesiog sėdi ant gyvenamąją vietą. Po kostiumas, skolinimo verslo buveinės paskolų atsirado su laipsniškai prekių siekiant patenkinti rinkos poreikius tačiau, kaip ir bet kuris romaną, maniau, savo “programinė įranga nebuvo paprastai tinkamai ir kai kurie paskolos teikėjai, jausmas paimti bendrai rinkai, verčiamas pradėjo Atlaisvinkite savo rizikos prisiėmimo gaires ir suteikti kreditą, kad buvo precedento neturintį tempu. Labai vienu metu buvo didėjantis poreikis sienos kelių investicijų finansų įstaigoms ir kitiems prekybininkams, siekiantiems didesnės grąžos savo pinigus dėl mažų palūkanų normų aplinkos ir štai ir Štai, sujungti šias paskolas į hipotekos paskolos užtikrintus vertybinius popierius (MB). Šių prekybininkų naudos labai visoje žmonių anksti daugelį metų dėl paprastas faktas, kad subprime skolininkų pramonės ir toliau augti ir kainos išliko palyginti stabilios.

Tačiau palikti jį būsto rinkoje ir Fed, padidinta Federalinių rezervų fondai kaina 17 momentus, atsižvelgdamos į tai, kad 2004 m. ir pabaigos galutinis vasaros sezono metu, sugadinti socialinės rinkimo turto kainų dėkingi sulėtėjo smarkiai ir kai kuriose srityse pasuko nepalankūs. Taigi, kaip susieti šiuos du dalykus? Leiskite man davė jums šiek tiek: dauguma subprime hipotekas yra pagrįstas daugiausia dviejų/28 modelį, kad tai reiškia, kad jos yra nustatomos pirmą dvejiems metams, o vėliau koreguoti bet kas šešis arba dvylika mėnesių Tačiau šių hipotekinės paskolos paprastai kibinimas įmokų arba Įvadiniai kursai prasidėjo, ir buvo susijęs su kai kurių indeksą, paprastai šešių mėnesių LIBOR (Londono tarpbankinės pateikta kaina). Kai atėjo trumpas frazė mokesčiai, atspėti, ką, kad padarė indeksai, žmonės hipotekas ir sukurti įžeidimas traumų, marža, kuri suma yra papildomas indeksas, buvo paprastai maždaug penkių iki šešių %. Būtų teisinga, visada yra dangteliu, kaip daug kaina gali eiti pirmą kartą ir kiekvieną tolesnį pakeitimą, bet pradinį keisti, daugeliu atvejų dėl to mokesčio šuolis esant ne mažiau kaip 3 %. Dabar, yra nuolat atvyksta kalbėti apie kodėl skolininkų pasirinktas gauti šios rūšies hipotekos, jei jie baigėsi ne visiškai informuota apie įmanoma poveikį nors tai gali būti teisinga kritika, manau, kad kartais ką asmenys nežino, jie tiesiog nežinote. Deja, yra paskolos bendrovės, kurie nesilaiko įvertinti, ar šiuo metu yra pasiekti konkretų kliento reikalavimai jų finansavimo rekomendacijos, todėl vyno dalis turi būti gimę mūsų pramonės mūsų nesugebėjimas šviesti ir patarėjas skolininkų, kad savo tikslų homeownership ne sunaikinti tik po dviejų daugelį metų. Kai kuriuos efektus, dabar buvo jautė atsargų pramonėje nėra labai seniai, kaip daug daugiau ir daugiau įmonių atskleisti jų investicijos į šį sektorių etape. Nors dauguma specialistų ne matyti, kai kurie iš šių klausimų praliejimas viršija paprastųjų buveinės paskolų rinkos vietą, tai vertė, monitoringo, glaudžiai atsižvelgiant į tai, kad yra maždaug $two.five milijardų subprime paskolos, suplanuotas 2007 m. reguliuoti ir baimę daug daugiau Foreclosures.

Kredito rezultatas Crunch: nors tai gali garso kaip naują Kellogg javų, tai ne ką tai reiškia kad daugelis paskolų teikėjai turi arba griežtai numato sugriežtinti savo skolinimo specifikacijas. Ant paviršiaus, atrodo, būtų gera tikrai pramonė veikė ne atsakingai į įvertinti paskolos gavėjo kredito balas tinkamumo ir galimybę mokėti, tačiau jei tai yra imtasi pernelyg toli ji gali tikrai mėšlungis kai kurių puikus žingsniai pasiekė pastaruoju metu generuoti homeownership aktualumą keletą kurie nusipelno baigėsi, bet tik trūko pakankamai pinigų žemyn mokėjimo. “Stiprus džentelmenas stendų pats, daugiau patikimos džentelmenas stendų kitų žmonių”, citata iš Ben, mano mėgstamiausia vyriškos lyties karvė, that’s right, aš parašė malė, iš plėvelės Barnyard. Kaip patarėjai mūsų vartotojams ir namų ūkio nariai, jūsų prašymą, ką mes galime?

1. Klientų: Jei gavote subprime finansinę paskolą, labai svarbu, ieškoti pagalbos vertinant, kurios jūs kredito balas protingas, kad jei norite perfinansuoti, jūs galėsite gauti paprastųjų hipotekos paskolos hipotekos. Palaipsniui griežtesnės specifikacijos subprime rinkos galėtų išvengti jums iš refinansavimo lygiaverčiai arba yra mažesnis už mokestį.

2. Autentiška nekilnojamojo turto agentų: funkcija atsargiai su pirkėjų ir finansų įstaigos perdavimo draugų, siekiant užtikrinti, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, rasti pakartokite pirkėjai turėtų būti didelę dalį savo bendrą okupacijos plėtros produktą.

3. Hipotekos paskolos specialistai: subprime paskolos tarnauti funkcija mūsų rinkoje ir taip, mes turime paversti į atsakingas už mūsų klientų ir padėti jiems perėjimas nuo greitai frazė teisingą pratęstas terminas ištaisyti. Būti profesinės gyva ir informuoti savo klientus apie pakeitimai, atsižvelgiant į pramonės vietoje ir turi galimybes vietoje jų finansavimo poreikius.

4. E-mailrecipients: suteikti jums leidimą perduoti tai, kaip daug pavienių asmenų kaip ir kaip aš tiesiog tikiuosi, jūs ne už viešumo mokestis (lol).

“Sunku yra, jokiu būdu neturi pateisinimu istorija priima.”

Edward Murrow, newsman

Yra puiki diena! Gumno šalių tiekimą

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.