Kaip vaikai turi naudos iš planšetiniai kompiuteriai

parašė , 2012-12-31 07:33

planšetiniai kompiuteriai amžius prasideda, kuris gali atrodyti baisus daugeliui tėvų, bet jie siūlo galimybę išsimokslinimui ir pasilinksminimą jūsų vaikams; klausimas yra tai, kas yra geriausia tabletė vaikams? Yra daug faktorių, kad pasvertų, nuo kainos paraiškų ir visko tarp, bet su mažu tyrinėjimu, randant, kad geriausia tabletė vaikams yra taip lengva kaip Planšentiniai kompiuteriai savarankiškai!

Vaikai šiandien toli viršija mūsų kartą su tuo, kaip lengvas tai yra jiems, kad suprastų technologiją, ir todėl labiausiai tikėtina sugebės suvokti bet kokią tabletę, jūs gaunate juos. Tai ypač teisinga dėl vaikų nuostabus gebėjimas pasimokyti. Iššūkis randa tokį, kurio geriausių kostiumų jūsų savas vaikas nori ir reikia.

Daugeliui tėvų, pasirinkdamas tabletę jūsų vaikams iš pradžių turi perduoti kainos testą. planšetiniai kompiuteriai kompiuteriai gali keistis nuo apytiksliai 80$ į taip aukštai kaip 800$ labiau pageidaujamiems prekės ženklams, bet mažiau brangios Planšentiniai kompiuteriai pirkimas ne būtinai reiškia, kad tai “blogiau”. Jie visi siūlo ypatybių įvairovę, bet beveik jie visi turės paraiškas jiems, kad ir linksminti, ir auklėja jūsų vaikus. Yra net planšetiniai kompiuteriai, pasiekiamų, kurie yra linkę būti mažiau brangiame spektro gale, kurie yra specialiai padaryti mokomajam vaikų pasilinksminimui. Jie dažnai atvyksta su ikipakrautomis paraiškomis, kartais net su televizijos charakteriais, kuriuos jie pripažįsta ir susieja. Jie yra labai pigūs ir paprasti panaudoti, kuris daro juos svarbiausiu kandidatu į geriausią tabletę vaikams, ir galbūt specialiai jūsų savu.

Jei jūs jaučiate, kad jūsų vaikas yra taip pat brandus tam planšetiniai kompiuteriai tipui, geriausia tabletė vaikams gali būti tokiu, į kurį jie gali peraugti. Tai yra, kai planšetiniai kompiuteriai su internetu įeina į apsvarstymą. Šitos Planšentiniai kompiuteriai yra paprastai per 150$ žymę, bet siūlo daug platesnę ir ilgesnę ilgalaikę patirtį. Tuo metu, kai internetas gali būti baisia vieta turėti jūsų vaikus, dauguma planšetiniai kompiuteriai atvyksta su lengvu panaudoti tėviškas kontroles, kurios gali dažnai būti išjungiamos tam, kai jūs norėtumėte panaudoti jį. Prieigos prie interneto turėjimas taip pat atsižvelgia į paraiškų duomenų perkėlimą. Tuo metu, kai lengviau turėti juos atvykti iš anksto pakrauta, yra tūkstančiai įdomių ir mokomųjų laisvų paraiškų, kurios gali būti perkeltos. Be to, pažangesnei patirčiai, ten yra užmokėti paraiškas, kurios iš tikrųjų plečia jūsų vaiko planšetiniai kompiuteriai galimybes. Didžioji dalis yra paraiškos, paprastai reikia slaptažodžio, kuris bus perkeltas, kuris duoda jums, kurio absoliučią kontrolę paraiškos jūsų vaikas daro, ar nenaudoja.

Ieškodamas geriausią tabletę vaikams, erdvės didelis kiekis gali būti gera mintimi. 200$ + diapazonas, planšetiniai kompiuteriai pradeda turėti standžiuosius diskus, gebančius laikyti daug žiniasklaidos. Daiktai kaip pramoginės laidos, ar jūsų vaiko mėgstamas kino filmas gali būti pakrauti ant lengvai ir gauti prieigą kur nors. Tai daro tą kelių kelionę, kad aplankytų žymiai lengvesnę senelę, ir ramesnis sau Dell kompiuteriai. Ši erdvė gali taip pat įeiti patogi paveikslų ir video rajone. Ar jūsų žydintis mažas fotografas ima juos savarankiškai, ar jūs gaunate tą magiją namo, momentas, kuriam vadovaujama, turėdamas telekamerą ant jūsų planšetiniai kompiuteriai galėtų tik padaryti ją geriausia tablete vaikams. 200$ viduje + svyruoja, daugelis planšetiniai kompiuteriai atvyksta su aukštomis apibrėžimo telekameromis, ir portatyvinės vaizdo kameros ir vaizdo magnetofonai įmontavo. Kartais net su telekameromis priekyje balso pasikalbėjimui. Tai puiku tam, kai tėvelis yra išvykęs su reikalais, bet nepraleistų gimimo dienos kažkam.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.