Kaunas, Lietuva

parašė , 2012-12-24 08:14

Esantis viduryje Lietuvos susiliejime Neries ir Nemuno Upių, Kaunas yra kapitalas, ir didžiausias miestas, šalis. 2005, miestas turėjo gyventojus 553 904.

1.4 kvadratinėse myliose (3.6 km sq.) Kas Vyksta Kaune apima vieną iš didžiausių senų miestų Europoje. Yra beveik 1 500 pastatų sename mieste, ir nors miestas yra plačiai įvertintas kaip Įmantrus miestas, architektūra apima Gotiškąjį šriftą, Renesansas ir kiti stiliai taip pat kaip Barokas.

Trys vietos, kad būtų ant žvilgsnio lauke tam, kai jūs lankote Kas Vyksta Kaune yra:

1. Gediminas Tower – Tai yra vienintelė likusi Kaunas Pilies komplekso dalis (lietuvių kalba: Kauno piliu kompleksas ar Kauno pilys), kurio dalys priskiria iki 1409. Gediminas Tower yra didžiąja dalimi simbolis Kauno ir Lietuvos nacijos, pavaizduotos ant nacionalinės valiutos, paminėtos gausiose patriotinėse poemose, ir dainose, ir buvęs svetainė 1988, kur lietuvių vėliava buvo pakelta per ankstyvas šiuolaikinio nepriklausomybės judėjimo stadijas.

2. Katedros Kvadratas (lietuvių kalba: Katedros aikste) – Kaip Gediminas Tower, Katedros Kvadratas yra taip pat didžiąja dalimi Lietuvos simbolis. Svetainė yra taip pat populiari vieta gatvės mugėms, paradams, koncertams, ir taip toliau.

3. Kauno bokštas (lietuvių kalba: Kaunas bokštas) – Šis savitas bokštas, nuolatinė 1071 pėda aukštų (326.5 metrų) yra aukščiausias pastatas Lietuvoje. Būtent šioje svetainėje 14 beginklių civilių prarado savo gyvenimus, ir maždaug 700 labiau sužalotus, kai jie pabandė sutrukdyti sovietų karinei bokšto pagriebimo kontrolei (pastangose malšinti lietuvių nepriklausomybės judėjimą) 1991 m. sausio 13-ąją. Šiandien yra muziejus į šituos įvykius ant pirmo aukšto bokšto, ir “Pauksciu takas” (lietuvių kalba “Paukščių takui”) kavinė ant rotuojančio stebėjimo denio, 520 pėdų (160 metrų) antžeminio lygmens. Papildomai, drąsesnėms sieloms, bungee šuoliai yra pasiekiami visuomenei nuo stebėjimo Kaunas!

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.