Keli patarimai pirkimas gerų atminties kortelių ir kitos sveikas-technologijos elektroninės reikmenys

parašė , 2013-01-17 12:57

Jei jūs kada nors pabandėte apsipirkti Atminties kortelės jūs žinote, kaip sudėtingas tai gali būti ypač, jei jūs nežinote daug apie juos! Yra kai kurie pagrindiniai patarimai, kad padėtų jums pirkti geriausią atminties kortelę, kuri tinka jūsų poreikiui.

Žinokite formatus

Yra daug skirtingų formatų, pasiekiamų rinkoje, kiek Atminties kortelės yra sudomintos. Žinių apie juos turėjimas yra kritiškas anksčiau, negu jūs pradėsite apsipirkti kitaip, jūs rizikuojate pirkti atminties kortelę, kuri galėtų būti nesuderinama su jūsų asmeniniu kompiuteriu, skaitmenine telekamera ar kitu šeimininko prietaisu.

SD Kortelės yra labai saugi skaitmeninė telekameros Atminties kortelės dydžio pašto ženklo, kurie sveria maždaug du gramus. Pasiekiami prekės ženklai apima Sandisk, Toshiba, Kingstoną ir Lexar. SD Kortelės gali būti panaudotos skaitmeninių prietaisų įvairovėje, apimdamos mobilaus ryšio telefonus, skaitmeninius muzikos žaidėjus, portatyviniai asmeniniai kompiuteriai (HPCs), skaitmenines telekameras, automobilių navigacijos sistemas ir elektronines knygas. SD Kortelės turi šifruotą saugumą autoriaus teisių apsaugotiems duomenims, pagrįstiems įrodytomis saugumo sąvokomis nuo DVD Audio.

SDHC Kortelės yra kita karta SD kortelių, bet siūlo padidintas (4 GIGABAITUS – 32 GIGABAITUS) galias ir greitesni perkėlimo greičiai iki 6 MB per sekundę (6 Klasė). Šitos atminties kortelės yra pirmiausiai suprojektuotos, kad Planšentiniai kompiuteriai portatyvinėse vaizdo kamerose ir vaizdo magnetofonuose ir skaitmeninėse telekamerose. Tačiau, jų didelis gebėjimas tikrai leidžia jiems būti panaudotas daugelyje kitų prietaisų papildomam laikymui, tokių kaip naujas Asus eePC ir kiti nešiojamieji kompiuteriai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.