Kodėl bankai gali atmesti jūsų paraišką paskolai gauti

parašė , 2012-02-12 14:30

Pradžia paskolos yra svarbus šaltinis finansavimo pirkti namą. Svarbu užtikrinti, kad jūsų paskolos yra prieinamos jums ir jums bus patogu mokėjimo. Hipotekos paskolos, užtikrintos paskolos siūlo saugumo turtą, kuris yra finansuojama su banko paskolų, turtas galėtų būti asmens ar verslo nuosavybės.

Paskolos yra pagrįstos rinkos vertė, daugiausia bankai arba registracijos vertės turto įvertinimas.

Vieną kartą skolintojui / bankas yra patogiai Jūsų gebėjimą mokėti EPI, skolintojas bus realizuoti visą paskolos gali duoti jums. Apskritai, banko tikisi, kad bus sumokėti ne mažiau kaip 15 % iki 20 % namų pirkimo žemyn mokėjimo. Likę 80 % iki 85 % yra paskolos, kuri suteiks bankas.
Pastaba: Jeigu skolininkas nesumoka hipoteka, banko galite atkurti paskolinta pinigus iš turto pardavimo.

Kodėl bankai gali atmesti jϋsψ paraiπkΰ paskolai

Čia yra kai kurie mažai žinomas ir parametrai, bankai naudoja nustatyti jų tinkamumą paskolos ir kaip ji gali užtikrinti, kad jie atitinka jiems. Jei ketinate pirkti namą, jūs tikriausiai pradėjo mokytis, kaip ir kur gauti būsto paskolą. Nurodė savo mokslinių tyrimų, pats svarbiausias veiksnys, kuris padės jums gauti gera kredito rezultatas. Jei jis turėjo niekada bothered patikrinti savo rezultatas prieš, jūs turite būti užimtas, galite gauti geras rezultatas. Geras būdas tai padaryti yra kredito kortelės mokesčių mokėjimo, visą darbo dieną ir dar kartą. Jei norite, kad didelės paskolos, taip pat turite padidinti savo pajamas ir sumokėti visų negrąžintų paskolų praeities. Tai ne tik priežastis gali būti atsisakyta paskolos paraišką. Yra keletas veiksnių, kurie gali turėti įtakos šio sprendimo kai kurie iš tų, kurie negali net būti tiesiogiai atsakinga. Tačiau, jums reikia būti informuota apie šiuos, todėl, jei susidaro padėtis, jūs galite eiti ir gauti paskolą be jokio vargo.

Buveinės paskolų atmesti jų veiksnių

Ji yra bendrosios praktikos tarp šiandien kartos keisti darbo vietų kas dvejus metus. Tai, dėl bankų reiškia nestabilumo ir gali tapti jūsų paskolos prašymo priežastis. Bankų atlikti didelės vertės darbo garantijos ir dažnai reikalauti, kad pareiškėjas turi būti įdarbintas konkrečios bendrovės minimalų laikotarpį gauti hipotekos paskolos. Šis laikotarpis paprastai skiriasi nuo vienerių iki trejų metų.

Patarimas: Saugoti įmonė mažiausiai vienerius metus, jei planuojate kreiptis dėl paskolos. Jei pakeisite darbo vietų, tai padaryti po to, kai savo paskolos yra patvirtintas. Šis minimalus laikotarpis yra priimtinas tik anksti metus nuo jo karjeros. Kaip jums įgyti patirties, tai geriau, jei dirbate ilgesnį laikotarpį, pavyzdžiui, daugiau nei trejus metus, bendrovė

Jei gyvenate tame pačiame name kaip kažkas, kas yra nesumokėjusiam paskola, tikėtina, kad jūsų namuose yra žiūrėti sąrašą, kad galėtų priimti savo paskolų prašymas yra atmestas. Nusikaltėlio gali būti nuomininkas, šeimos nario ar šeimos narys, kad gali angobowana mokėti paskolos arba nesate sumokėjo savo kredito kortelės mokesčiai ir todėl, pasak nacionalinių kredito biurą.

Patarimas: Imtis tai su jūsų santykius vadovas banke. Nurodyti, kad ankstesniam nuomininkui (jei yra) neturi asmeninius santykius su jumis. Dėl šeimos narys, jums reikia pabrėžti, kad jis ar ji jums.

Kiekvienas bankas reglamentuoja vidaus politika. Jei kai kurie profiliai pajamų arba skolos arba geografinėse zonose, išvardyti politikos gairėse nėra tinkamas dėl paskolų, banko bus galima finansuoti savo paskolos.

Patarimas: Jei jūsų kredito profilį neatitinka kriterijų, nustatytų banko, gali suteikti papildomas saugumo. Tai galėtų būti garantu, co-borrower, kad buvo didelis kredito rezultatΰ, įkaito, pvz., draudimo polisus, ilgalaikio indėlių, akcijų ir investicijų fondo portfelio, nuosavybės arba įrodymo, gebėjimą mokėti (jei jums paleisti savo verslą). Jei jūsų srityje yra geografinės ribos yra pažymėtas banko, turėtumėte kreiptis į artimiausią banko arba vieta, kuri yra patvirtinta sąraše banko filialą.

Kai kurie bankai bus negali skolinti pinigus, jeigu buto ar namo, norite pirkti daugiau nei 20-30 metų amžiaus. Šis kriterijus, ie pastato amžių skiriasi skirtingų bankų.

Patarimas: Žemės vertė visada būtina atsižvelgti į priimant sprendimą dėl finansavimo iš seniausių pastatų. Pabandykite padidinti pradinį mokėjimą ir įtraukti kai kurių saugumo derėtis mažas paskolas.

Dauguma bankų turėti įrašus visus kredito paraiškų atmestas jos duomenų bazėje. Kai taikomas bankas dėl savo prašymo žymės patikrinti ir kelia problemą, kuri daro poveikį savo paskolos vertė.

Patarimas: Pasveriama privalumus ir trūkumus, prieš pateikdami prašymą gauti paskolą vienu metu, skirtingų bankų. Tai geriausia laukti, kol jūs žinote, jūs negalite gauti paskolą iš banko prieš prašydama kitą. Tai suteikia jums galimybę ištaisyti netikslumus arba atnaujinti savo kredito ataskaitą, jei turite problemų su juo prieš kitą skolintojui. Jei savo ankstesnį paskolos atmetimo priežastis nėra tinkamai defektas arba pagrindo nėra aišku jums, su banku ir sužinoti tikslią atmetimo priežastis. Kai kuriais atvejais, bankas gali būti pasirengęs apsvarstyti savo sprendimą.

Finansų Immo yra atleidimas nuo mokesčių ir finansavimo, maklerio įmonės specializuojasi užtikrinimo ir pateikti kredito immobilier, užtikrinimo crédit, crédit immobilier, prêt immobilier paslaugas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.