Koks yra jūsų kredito balas ataskaitą?

parašė , 2012-02-09 13:24

Kredito ataskaitų įmonės gauti informacijos apie jūsų ekonomikos veikimą ir įvairios organizacijos asmenų. Jie išsaugoti, siunčiant duomenis apie savo pasišventimo ir svarstys mokėjimo paskolas ir vekseliai, kad yra, nes. Ji apima jūsų socialinės saugos diapazonas, spręsti ir užimtumo informacija, kuri yra naudinga identifikavimo. Ši informacija yra tas pats, kad jums suteikti paskolų teikėjams ir tai ne klausimas, kuris turi įtakos jūsų ataskaita.

Skolintojai ataskaitą apie kiekvieną sąskaitą, kad turėti su jais. Tai galėtų būti banko kortele arba auto paskolos arba hipotekos paskolos. Jie bus informuoti apie jūsų kredito balas sumažinti, sąskaitos atidarymo, finansinę paskolą kiekį ir istorinių praeityje mokėjimo data. Kai naudojate hipotekos arba hipotekos paskolos, ji siūlo finansų įstaigos leidimą žinoti apie savo kredito ataskaitą
Jis gali teikti užklausas apie jus. Tai taip pat pranešiu jūsų kredito balas ataskaitoje. Šiame segmente, ataskaita apima informaciją apie žmonių, kurie domėjosi jums per pastaruosius du dešimtmečius. Ji taip pat sudaryti viešųjų failo dalis ir žinių, tai yra, surinktus federalinės šaltinių, pavyzdžiui, teismai. Joje yra duomenys apie foreclosures, bankroto, teisės aktų kostiumai ir teismo sprendimų iš jūsų.

Atidarymo kiekis kredito linijų greitai laiko tarpas poveikio jūsų ataskaita blogas būdu ir paskolų įmonės patirtį, kad jis yra pavojingas duoti jums naują paskolą. Inquires daugybės suma gali sumažinti savo rezultatą ir šios problemos yra daug labiau pastebimas, kai jūsų kredito fone yra ne turintys ilgą laiką stebėti dokumentą. kredito balas diagramose

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.