Kriterijus, taikomus komercinės skolintojai vertinant norintiems skolininkų

parašė , 2011-11-06 20:47

Ar kada nors susimąstėte, ką kriterijus komercinės skolintojai naudojami siekiant įvertinti, norintiems skolininkų? Žinant kriterijus yra esminis, nes ji bus jums padėti, jei rimtai galvoti apie αsigyjant komercinę paskolą, ir užtikrinti, kad jūs atitiktų visus skolintojai kriterijus.

Prieš pradėdami metodas jums pirmiausia reikia prisiminti, kad komercinės kreditoriai yra įmonės sukurti pinigų ir kadangi, kad visada bus dirbti apginti savo interesus, pirmiausia siekiant užtikrinti, kad jie turės galimybę susigrąžins savo investicijas ir pelno iš sandorio. Siekiant, kad tai įvyktų, įsteigta griežtos vertinimo kriterijus į ekrano teisingai galimų komercinę paskolą skolininkų iki minimumo riziką, jie vyksta.
Vienas iš punktų skolintojai žiūrėti į tai paskolos gavėjo pajamos.

Paskolos gavėjo ar compan pajamos yra vienas iš svarbiausių veiksnių, komercinės skolintojai žiūrėti į nes jis bus suprasti jei paskolos gavėjas turi pajėgumų patenkinti savo komercinę paskolą įsipareigojimų turi taikyti patvirtinti.

Komercinės skolintojams bus taip pat žiūrėti į turtą, priklausantį verslo savininkas/paskolos gavėjas. Kai kuriais atvejais, verslo savininkas asmeninės ypatybės būtų panaudoti kaip įkaito už komercinę paskolą.

Kreditoriai taip pat atsiranda į paskolos gavėjo taupymo įrašus. Išimtiniais taupymo, įrašas parodys, komercinis skolintojas, jei skolininkas yra labiausiai tikėtina galėtų išlaikyti su reguliariai grąžinimų ir rezervų turėtų problema atsiranda su verslo vyksta grynųjų pinigų poreikius ir išlaikyti mokėjimus. Vienas iš galimų būdų prekybos skolintojai sužinoti apie tai informaciją būtų paprašyti galimo skolininko kas procentą nuo jų pajamų eina į taupymo. Na taip pat jie gali prašyti paskolos gavėjas, kas jo pajamų tendencija yra – ar jis didėja arba mažėja.

Kas įvyksta jei įmanoma skolininkas gali pateikti jo taupymo istorija?

Daugelis komercinių kreditoriai pateikė būdu apie tai. Tokioje situacijoje, jie (kreditorių) tada pasirodys į paskolos gavėjo gebėjimą mokėti. Paskolos gavėjas bus paprašyta savarankiškai-patikrinti savo pajamų be getting pateikti algalapius arba mokesčių deklaracijas. Paskolos gavėjas tikriausiai paprašys pasirašyti pareiškimą, patikrinti savo pajamų.

Jei skolininkas atsitinka būti asmuo, kuris jau yra esamą komercinę paskolą ir yra suinteresuota ji perfinansavimas obligacijos, taupymo modelio nėra būtina daugiau. Taip yra dėl galimo komercinis skolintojas jau turi jo turimus ieškovės paskolos grΰώinimo istorijΰ jam padėti savo pasirinkimo.

Kitas veiksnys, kad komercinės skolintojai žiūrėti į yra skolininko skolos ir dabartinės finansinius įsipareigojimus. Skolintojai kritiškai pažvelgti į visus esamus finansinius įsipareigojimus ir skolų, siekiant padėti nustatyti paskolos gavėjas gali paskolos gavėjas pagal likusių įkaito ir likusių sukurti mokėjimai už naują komercinę paskolą pinigų srautų kiekį.

Iki susitikimo, naudojant galimą komercinis skolintojas, skolininkų patariama išspręsti visų jų negrąžintų skolų, įskaitant, jei įmanoma, kredito korteles. Skolininkų yra Taryba turi eiti į interviu su kaip mažas finansinių bagažo kaip jie gali, kad jiems bus suteikta, naudojant didesnį skolinimosi pajėgumą.

Be to, komercinių skolintojai taip pat naudoti tuos pačius kriterijus nustatant sumą, jie bus tam, kad skolininkui skolintis pinigų. Ir vėl, svarbą, 3: skolininko pajamų; paskolos gavėjo taupymo; ir skolininko skolos, ir esamus finansinius įsipareigojimus gali neturi būti overemphasized. Skolininkų patariama vadovautis savo turimus dokumentus, įrodančius jų kredito tinkamumo.

Jei jie netinka, kitas žingsnis yra funkcija tuose plotuose, kurie pagaminti juos netinkamų komercinę paskolą; arba jie gali ieškoti kitų variantų komercinę paskolą, atitinkančios jų poreikius ir aplinkybes.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie komercinis skolintojas ir komercinių paskolų apsilankykite >

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.