Leeds statybos draugijos gabalai namų paskolų normas

parašė , 2011-09-23 10:12

Būsimasis buveinės paskolų turėtojams gali nori ištirti galimybę pasinaudoti naujų hipotekos sandorių pasiūlyti iš vienos finansininkas.

Naujienos, kad gali būti ypač Pastaba visiems su Leeds statybos draugijos taupymo, skolintojas paskelbė anksčiau šią savaitę (rugsėjo 19), kad ji nusprendė sumažinti tarifai, prie savo penkerių metų fiksuotų palūkanų produktų iki 0.86 procentų.

Pavyzdžiui, jos mokestis padėti spręsti, leidžiantį paskolos su vertės (RTG vizą) skaičius – 85 procentų buvo supjaustyta geriausiu rinkos norma – 4,59 procentų, o jos 80 procentų RTG alternatyva dabar galima išimti ne 4.19 procentų.
Kim Rebecchi. Pardavimų ir rinkodaros vadybininkas ne bendrovės, pastebėjo: “su spiralling pragyvenimo išlaidų, daugelis vartotojai nori kontroliuoti savo hipotekos ir nustatantis jų mėnesio grąžinimo yra geras būdas tai, kad.”

Tai ateina po Paul Holmes Firstrung nurodoma, kad vis daugiau namų paskolų turėtojams gali rasti sau neslystų į neigiami nuosavybės artimiausioje ateityje.

Tai yra kartu su kitų daugiau naujienų, kad bendrovė paskelbė, kad jie yra įtraukti į savo esamą diapazoną taupymo sąskaitų.

Leeds statybos draugijos atidengtas šviežios vienerių metų fiksuotą ILA su skaičiumi, 3,25 procento pridėtas, kuris buvo sukurtas su žmonės ieško patrauklių produkte, į kurią investuoti savo 2011 12 neapmokestinimo nuolaida.

Be to, sandorį leidžia susipažinti iki 25 procentų fondo, saugomi be įspėjimo, reikalaujama arba delspinigių.

Kim Rebecchi, pardavimo ir rinkodaros direktorius kompanija, laikomasi: “mes žinome, kad neapmokestinamų taupymo yra labai svarbus mūsų klientams ir tai ypač taip dabartinės didelės infliacijos ir žemos palūkanų normos aplinkoje.”

Tuo tarpu, skolintojas taip pat pradėjo naują vienerių metų fiksuotų palūkanų obligacijų su garantuotos grąžos 3.46 procentus, galima atidaryti su indėlių, tiek mažai, kaip £ 100.

Susijusių naujienų, asmenims, norintiems pasinaudoti geriausia ILA kursų, prieinama rinkoje dėl Recesija gali būti suinteresuoti naują diapazoną iš vienos finansininkas pasiūlymai.

Kaip anksčiau šį mėnesį (rugsėjo 6), nacionalinės paskelbė ji išaugo normos, pridėtas prie daugelis jo taupymo sąskaitų, įskaitant jos fiksuotų palūkanų obligacijos ir ISA kalbama.

Pavyzdžiui, tiek šešių mėnesių ir vienerių metų obligacijų pakuočių dabar bus taikomos iškėlė skaičiai kaip 0,2 %, o skolintojas taip pat sukūrė šviežios dvejų metų alternatyva, siūlo bruto metinė grąža, tarp 2.95 ir 3.2 procentų.

Tuo tarpu, bendrovės vienerių metų nustatytos ILA produkto paskatino buvo iki 0,2 procentų į tarp 2,85 kaina padidinti ir 3.1 procentų neapmokestinami.

Richard Marriott, vadovas, taupymo at Nationwide, laikomasi: “mūsų platų asortimentą siūlo užsklandų veislės pasirinkti produktą padėti tuos poreikius.”

Neseniai, mokslinių tyrimų, Lloyds TSB parodė, daugelis tėvų siekiama atidaryti taupomosios sąskaitos, jų vaikas, kaip galima greičiau po jų gimimo.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.