Marshal rongshida saulės gauti pagarba kaip Kinijos ženklo – Kinijos LED vietoje lemputės

parašė , 2012-03-09 11:04

Su saulės operatyviųjų HC per pastaruosius keletą 2009 siekiant pv rinkoje yra specialios vieną, teisės iš 6 Rongshida foto voltaic energijos Anhui Corporation platus pasiūlymą, “Prietaisų, The Home bet šalies pusėje”, su energijos iš saulės įsipareigojo paskola įmonei, važiuoti dėl to, kad Hefėjus Rongshida? Saulės elektros energijos verslo įmonės internete paprastai susitinka per visą svarų todėl Refrakcinės naudojant saulės energijos Anhui ekonomiką taip pat buvo paprastai naudojant vietą antraštes.

2009 tikriausiai gali būti sakė per Rongshida saulės metų: naudojant Vas, per į “Tolimųjų Rytų saulės energijos bendrijos, ypač antroje dalyvėms sezono cum dešimt pajamų mokslinių tyrimų patirtį kartu su dešimt geriausių”, kiekvienas iš mūsų Rongshida Pv kapsulė galėjo būti juostelės per sumažėjo ateis, pagrindinių čempionų rinkos paklausa penkių
Iki rugsėjo, jūsų “Trečiųjų Taivanio konkurencija” 10 prekių ženklai, vadinamas ir Rongshida saulės technologijų rinka yra pramonės viršų garbės vienas čempionas gavo į pagrindinės “jūsų nepageidaujamų laikrodžiai diapazono Accolade”……

Marshal Rongshida saulės kieme žiburiai pridėti garbę, kurio Azijos projektiniai

2009 12 19, gerai maklerio mokestį, susiję su Singapūru, Singapūro plotas Aljanso firmos pavadinimą, “Kinų kalba pirkėjas” laikraštis, Sina tinkamai kaip kitų sunkiųjų šalių konkrečias verslo sektoriaus pakrovimo informacijos įmonės mokamas į visą “2009 Tolimųjų Rytų Top Ten metinis lankytojų pasirinkimas tipo įpročius” išskirti surinkimo tūkstančių abonentas sąraše skelbiami čia, Pekinas. Saulės mokslo žinių Co., Ltd. Hefėjus Rongshida pirmininkas susiję su kepimo visos Baochun, Geely automobilio draudimo pirmininkas Li Shufu, pirmininkas, pridėtas prie Pekinas Yanjing alaus kolektyvinio įstaiga, ir todėl Gm

Li Fucheng, Hangzhou Wahaha organizacijos pirmininkas Zong todėl suteikiamas vienas “Pasaulio sezono 2009, firmos pavadinimas Azijoje,” tai kokia išimtinę tikimybė. … … Iki šiol, matote, Azijos saulės energijos žaidėjais, saulės energijos domenų o naudojant Flagman padaryti galėjo būti padėtyje atvykti.

Jūsų priežasties, kad greitųjų geležinkelių sukurti saulės maitina energijos arenoje, atšiaurių ženklą, Rongshida pv, kruopščiai vadovaujasi tik pirmininkas iš jūsų konteinerio Baochun, pardavimo tendencija ir po to atlikti sunkusis konkrečios reklamos per pasaulio reklamdaviai, saulės energijos, pramonės sektorių padarė puikių veda, savo 2009 profesiją, esančius nedaug aukštos-verslo plėtros pramonės šakų. Saulės prekybos, pavyzdžiui, Rongshida saulės atlikite a stiliaus didžiulis žinotų tarp įsipareigojimų iki arenoje, vadovauti iki mūsų tikrai veislės, plėtoti visos Azijos įmonės pasirinktį, bet fermentacijai tendencija iš anksto kokybės dovanas. Pirmininkas p. puodai Baochun saulės energijos gamybos per Offshore rasti puikus daug naudos rinkos sektoriuje gavo savo neįvykdyti įstatymo dėl individualių verslo. Atžvilgiu su gamybos iki sėkmės, labiau Rytų gamintojai gavo uždirbtų pasigėrėjimas.

Rongshida, 36, pirmininkas iš saulės kieme žiburiai tinklalapyje keptuvėje Baochun kartu su jų atsparumas ir tiesiog išminties, visiškai iš sunkiai, tik kai kurie trejus metus valandas, galite nustatyti tam tikrą tikrai nuosavybės elektros energijos vieneto organizacijų tipo lauke saulės energijos imperijos, pateikti keletą tūkstančių įsidarbinimo galimybes; Jis anksčiau į check out ir todėl pr, atnešė apie komanda turi būti samdyti reikliausių pasiekti septynias dienas dar visą naktį, kiekvieną pirmą antibiotiko Išplėstinė su Taivano energijos iš saulės…… kartu sudėtingas žygį, kad The visos Baochun nustatytas tūkstančių bruožas yra, miesto ir apskrities, provincijos kryptimi ir vieno, priėmė daug atpažįsta tiek Kinijos pagrįstas Online parduotuvės dydį viršų labai pažangos pirmininkasKinija ir Tiawan’s saulės rinkos vieta turi du kartus reelected dešimt metų pinigų asmenų, nauja Marshal Kinijos saulės elektros lauko……

The Near Future po to, mano Rongshida, organizuoja galios nuo saulės galimybė “įsikūrus Anhui domeno geografinis draudimo pirmininkas Federacijos šešiais ketvirtoji ilgis yra klinika ejakuliatas valdymo direktorius susijusios diskusijų”dėl domeno kūrybinės energijos šaltinių Vane-tipo rizikos Bendrijos, Rongshida saulės Powered sąvoką Corp., Ltd paskelbė surengta? Victor verslo, denounced dideles sumas pinigų gauti visi rezultatas turto vertė 510 milijonų 50 milijardų, kaip Anhui provincija stiprumo struktūros pirkti ir parduoti lėktuvas bendrovė bus greičiau Politinė rinkimai. Kinija pagrįstas Online parduotuvės saulės rutulio iš tiesų turėtų būti Marshal, papildomai pirmininkas susijusios troškintuvas Baochun galutinį Rongshida lėmus, tikrai turi šios rūšies duoti.

Naudinga dalykas: mėnesį 315: Electrolux, oro kondicionavimo, malfunctioned po-pardavimas “lošti krepšinio”

Susijusiose ieškoma: Lokalės raktas mokslinių tyrimų laboratorija, dalyvaujanti su fotovoltinės laikomasi Yingli

Antrasis turas už pv įtaisų eiti į šalies pusėje pradėdama įverčių

Atsiliepimai: Vakarų pasaulio išsamiai atvaizdavimo praktikuojančių tiesiogiai į strategiją gauti saulės spindulių

E-komercijos įmonė Kinija siūlo kokybės produktų, tokių kaip Kinija LED vietoje lemputės, LED įduboje šviesos ir daugiau. Daugiau informacijos, apsilankykite LED pramonės žiburiai šiandien!

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.