Mokėti savo skolas atsižvelgiant mokėjimo apsaugos draudimo

parašė , 2011-10-05 19:59

PPI reiškia apsaugos draudimas yra draudimo produktą, kuris yra labai naudinga mokate neatlygintų skolų mokėjimo. Šis draudimas taip pat žinomas kaip kredito apsaugos draudimo ar paskolos grąžinimo draudimo. Šią draudimo rūšį ateina į formą paskolos arba yra perviršis, kuris yra sankcionuotos bankai ir kitos kredito teikėjų šalia paskolos ar overdraftas produkto. Aplinkybes, pavyzdžiui, turėtų būti draudžiamos pagal šią draudimo politiką, tokia situacija, vieną nelaimingų atsitikimų, ligos, nedarbo ar mirties gali negali užsidirbti mūsų atlyginimo/darbo užmokesčio. Paprastai, šis draudimo laikotarpis yra ribotas laikotarpio pvz., 12 mėnesių padengti minimalus paskolos mokėjimo. Tai visiškai įvairių rūšių draudimo, namų draudimo ar kitas.
Neskaitant tai, taip pat sunku rasti, kad ši politika yra tinkamai jums, ar ne. Mokėjimo apsaugos draudimo yra labai naudinga tuo metu, kai problemų, pavyzdžiui, nelaimingų atsitikimų, ligos ar kitų dalykų. Kai kurios nuostatos taip pat yra ten, kad leidžia jums už PPI atgavimo tuo metu, kai pardavimo išjungti savo politikos. Patartina jums kreiptis dėl grąžinimo, jei jūsų politika nėra apimti visą paskolos laikotarpiu. Asmuo taip pat gali būti grąžinimo, jei politikos nuostatos netaikomos savarankiškai dirbantiems asmenims, bet šiuo metu jis yra savarankiškai dirbančiais asmenimis. Daug institutai yra ten, kad padeda jums, ginantis jums PPI. Atveju, bus jums draudimo polisą, neteisingą kelią, tada jūs turite vykdyti grąžinamoji išmoka savo.

Dabar, jūs manote, kad kiek PPI išlaidas, leiskite man pasakyti, mokėjimo apsaugos draudimo išlaidos yra maždaug 10 % savo paskolų grąžinimo su asmeninλs paskolos su kreditine kortele, turite padengti apie 70 c per 100 € neįvykdyti kiekvieną mėnesį. Ši politika apima mėnesio grąžinimo ir kredito korteles, minimalių grąžinimo suma, t. y. 2 % iki 5 % už nustatytą laiką. Po to, kai tokia politika, jei norite atšaukti savo PPI tada priimti skolintojui atšaukimas jūsų tiesioginio debeto ir politikos, taip pat padėti. Jei norite imtis PPI, jis yra patartina jums perskaityti visi terminai ir sąlygos politikos.

Mes specializuojamės finansinių paslaugų kaip PPI, draudimo apsaugos, ppi reikalavimą. Mūsų tikslas yra teikti paslaugas pensijų fondo. Gauti profesinės pasiūlymus, kaip reikalauti ppi ir kaip prašyti draudimo.Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite mūsų mokėjimo apsaugos draudimo svetainėje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.