Nuo sėklos į daigą

parašė , 2013-01-15 14:56

Pasėtas sausame dirvožemyje, sausame ore, jie gali gulėti neveikiantys daug dienų. Kiekvieną Sėklos paltą stebuklingai perveria mažyte duobės priėmimo drėgme ir deguonimi. be deguonies sėklos nedygsta, kadangi dujos yra būtinos cheminei reakcijai, kurie išlaisvina energiją vystymuisi. Piktžolės sėklos, ilgai palaidotos dirvožemyje, dygsta kai atneštas į dujintus paviršius, kad suerzintų ir supainiotų sodininką, ypač kai jie yra piktžolės, jis retai matydavo savo sode anksčiau.

Trečias pagrindas sėklos dygimui yra šiluma. Sėklos, pasėtos drėgname dirvožemyje žemoje temperatūroje, yra linkusios pūti. Sėklos savyje savarankiškai, tuo metu, kai neveikiantis, gali atlaikyti nuostabius temperatūros pakitimus. Buvo žinoma, kad sausos sėklos atlaikė temperatūrą verdančio vandens be sužalojimo, ir sėklų įvairovė buvo sulaikyta temperatūroje 300 iki 450 Farenheito termometro skalės šalčio, ar panardinta į skystą orą, be jų dygimo įgaliojimų sužalojimo.

Sparta biocheminio veiksmo, apimto dygimo, yra, tačiau, labai padidinta, kai sėklos yra pasėtos teisingame karštyje. Tai yra, kai embrionas pradeda išmaišyti tai, tai vysto savo didžiausią jautrumą, jautrumą augalo, į temperatūrą. Sėklos, pasėtos lauke vasario pradžioje ar kovo dažnai, rodo menką naudą per sėtus dvi savaitės ar labiau vėlesnis. Greitis dygime yra sutrukdytas, ir savyje savarankiškai yra nedaug pranašumo sėjime anksti.

Dygimo greitis, ne sėjimo laikas ar sezonas, nustato terminą iki išpirkimo. Kuo geriau prasideda, sėkla daro, tuo puikesnis augalas tai gali tapti. Laiko sėjimas yra tinkamiau matuotas oro negu prie kalendoriaus ar sodininkaujančio vadovo. Auganti temperatūra atvyksta vėliau, ir išvyksta greičiau; arčiau mes pasiekiame polius ar dangų. Laikas pasėti specifinį sėklos tipą yra didžia dalimi susietas su jo protėviais ir gimtąja Skalbimo mašinos. Bėgiko pupos sveikina nuo Meksikos. Saikingose zonose, todėl, jie turi būti pasėti pavasario pabaigoje, po to, kai šalčio pavojus yra didžia dalimi nuneštas. Dygstančioje gėlėje, krūmas, ir medžio sėklų net didesnis gimtosios augalų natūralios aplinkos apsvarstymas turi būti duoti. Bandymas ir patirtis turi vesti sodininką daugelyje pavyzdžių. Tame melai didžioji dalis jo amato žavesio.

Vienas atsakymas į “Nuo sėklos į daigą”

  1. Kokios skanios daržovės būna savo užaugintos, žinai kokiom trąšom maitini sėklas ir žinai ką valgai kai jos užauga. Nei skoniu nei kokybe nepalyginsi su “parduotuvinėm”. https://www.nojus.lt/darzoviu-seklos/salotos

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.