Obama admin perdirba Solyndra paskolos naudai donoro

parašė , 2011-10-03 09:34

Zhu Shiyin apie 2 val po pietų buvo “dvigubas”, konkrečios veiklos departamentai gali būti Komisijos ir šalia Zhu Shiyin pats ne maišeliu pagrindiniu, gali būti kitų tarptautinių grupių, taip pat tiriama dukterinės įmonės 1989HSAHFDIWASSQWD4 valdymo komanda. Šiuo metu Zhu Shiyin telefonas yra išjungtas, tačiau buvo sulaikytas ir apklausiamas telefono vis dar prijungtas, tačiau perkelti į vienetų sekretorius dvi dienas, pradžioje. Ben Wang žurnalistė išmoko per kelis kanalus, ir Zhu Shiyin nekilnojamojo turto projektų turėtų būti apklausiamas apie. Nuo pernai, Shanghai Nekilnojamasis turtas ir sacked ir toliau rodomi, 2010 m. spalio, būsto savivaldybei pareigūnai. buvęs pavaduotojas direktorius Tao Xiaoxing incidentas, kuris Shanghai prapūtimo atidaryti audros ir ankstyvą rugsėjo šiemet, maišeliu pagrindinių pas uždanga cher, Putuo rajonas yra taip pat pavaduotojas meras, Songjiang, apylinkės dėl pažeidimų jo kadencijos metu buvo atimti drausmės patikrinimo departamentai
Pranešta, kad Zhu Shiyin yra ištirti, nes vadovo pavaduotojas tyrimą, kadangi problema pageidavimą gali būti vienas iš jų prieš kelerius metus, Shanghai Songjiang plotas nekilnojamojo turto plėtros projektus reikalavimų nesilaikymo ir drausmės, padaryti valstybės turto praradimą. Visuomenės informavimo, Zhu Shiyin, gimęs 1950. Šanchajus Jing’an rajono Liaudies vyriausybės. a buvusio vadovo pavaduotojas Šanchajus Zhabei rajono nuolatinio komiteto, Liaudies vyriausybės vadovo pavaduotojas. Vėliau tarnavo kaip vicepirmininkas tarptautinės grupės, Shanghai valstybei priklausantis turtas valdymo ribotos Guozigongsi pirmininkas, maišų à pagrindinis, šalies sekretorius Šanchajaus Pudong plėtros banko pirmininko pavaduotojas. Balandžio, Zhu Shiyin pensinio amžiaus. Šiuo metu, tarptautinės grupės bendrovių pirmaujančių interneto svetainėje sąraše neturi vardo Zhu Shiyin, anksčiau viceprezidentas tarptautinė grupė nori jaunų vienas buvo paskirtas pirmininko pavaduotojas. Šį rytą, tarptautinės grupės, atitinkamas skyrius vadovai sakė klausimas buvo sulaikytas ir apklausiamas Zhu Shiyin “nėra aišku”

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.