Oro stoties komponentai

parašė , 2013-01-02 13:44

Pažangi orai Lietuvoje stotis, kuri belaidai kontroliuoja temperatūrą (esantis viduje ir lauke), santykinis oro drėgnumas, vėjo kryptis, vėjo greitis ir krituliai apskritai susideda iš radijo imtuvo apšviesto iš užnugario LCD parodymo ekrano sistemos kontrolei ir duomenų parodymui, sistemos procesoriui, belaidei komunikacijai ir davikliams.

Visoms belaidėms orai Lietuvoje stotims vadovauja baterija ar saulės energija, daranti juos labai portatyvus su labai žemu ir lengvu palaikymu.

Apačioje yra sąrašas matavimo komponentų, panaudotų ant belaidžių oro stočių:

Termometras, Panaudotas, kad išmatuotų temperatūrinį ir temperatūrinį gradientą jūsų tikslioje vietoje. Termometras dirba, matuodamas temperatūrą per pasipriešinimą, sistemos procesorius įrašo pasipriešinimą, kuris yra aukštesnis šiltesnėje temperatūroje ir žemiau šaltesnėje temperatūroje.

Anemometras, Panaudotas, kad išmatuotų vėjo greitį ir spaudimą. Anemometras turi 3 ar 4 mažą tuščią pusrutulių komplektą, kad sugautų vėją ir suktųsi ant vertikalios rykštės, šitų puodelių revoliucijos yra tada įrašytos sistemos procesoriaus, kuris tada apskaičiuoja vėjų greitį.

Barometras, Panaudotas, kad išmatuotų atmosferinį spaudimą, ši spaudimo tendencija gali nuspėti trumpalaikius orai Lietuvoje pakeitimus. Barometras dirba, matuodamas spaudimą, įtemptą atmosferos vartojant vandenį, orą ar gyvsidabrį.

Psychrometer Yra paprasta forma Drėgmėmačio, kuris yra panaudotas, kad išmatuotų santykinį oro drėgnumą. Psychrometer dirba, matuodamas temperatūrą kondensavimo, pakeitimų elektrinio pasipriešinimo ir elektrinio talpumo pakeitimų.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.