Orų prognozė langkawi ir lipe

parašė , 2012-12-07 11:01

Kai aš iš pradžių atvykau į Langkawi prieš dešimt metų, mano verslui buvo svarbu nustatyti, kokių kritulių aš galėjau laukti bet kokį duotą mėnesį. Kai aš uždaviau vietinių gyventojų klausimą, “Kai lietingas sezonas prasideda?” keli pasakytų, Gali ir kitų liepa tuo metu, kai kiti pasakytų, kad spalis yra lietingas sezonas. Supainiotas aš nusprendžiau užrašyti orai, kurį aš patyriau kiekvieną dieną, kad įsitikinčiau, kad aš žinojau kitais metais, kas tinkamai laukti. Kodėl ne tik tęsia internetą ir gerbia lietaus milimetrus, kad lauktų mėnesį? Gerai, kadangi aš aprūpinu turizmą atvirame orai, aš turėjau žinoti, kaip ilgai diena lis, ne mėnesinis kritulių skaičius. Galų gale tai galėjo lynoti visą dieną, ar tai galėjo išmesti visa tai pusė valandą. Jie yra rezultatai, ir jie atstovauja krituliams per 24 valandas. Tai reiškia, kad, jei lyja 3 valandas, bet tas tris valandas įvyko tarp 2am ir 5am, dauguma žmonių nesijaudintų per daug. Taip, jei lijo naktį aš tik pažiūrėčiau į vidurkį savaitė anksčiau per dieną ir manyčiau, kad tai yra, kaip ilgai orai naktį. Langkawi yra gana ciklinis kaip tai.

Nulinis Nulinis Nulinis sausio vasario kovo balandžio Nulis gegužės 20-ąją Mins birželis 45 mins liepos 1-ąją valanda 30 mins rugpjūčio 3-iąją valandos rugsėjo 3-iąją valandos spalio 2-ąją valandų lapkritis 45 mins gruodžio 20-ąją mins

Tiktai kada nors lijo visą dieną kelis kartus metai.

Tai atrodo labai paprasta, bet tai orai Vilkaviškyje. Langkawi yra gana didelis, kad sukurtų jo savą mikroklimatą prie kalnų. Atrodo, Gunung Raya kalnas viduryje pritraukia daugumą lietaus. Berjaya ir lyninio keltuvo rajonas gali taip pat būti deluged su lietumi, ir Kuah miestas negaus nieko. Be to, tai gali pradėti lyti ant Vakarų pakrantės, ir lietus gali pajudėti į Rytų pakrantę. Lietus gali padaryti tai per 30 minučių periodą prieš išaiškinimą iš pradžių ant Vakarų ir paskui Rytų, kadangi tai lekia per salą. Turistas, įeinantis į perkėlimo transporto priemonę, kad tęstų kelionę, gali patirti lietaus valandą, nors lijo tiktai pusė valanda jo viešbutyje ir jo maršrute.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.