Padėti jūsų verslui su komercinio nekilnojamojo turto paskolos

parašė , 2011-10-08 14:27

Norite pradėti verslą, bet turi trumpą fondų kritimo? Jei turite nuosavybę savo vardą, tada jums nereikia nerimauti, nes daugelis bankų yra pasirengę jums komercinės nuosavybės paskolos savo turto atžvilgiu. Vienintelis dalykas, ką jums reikia padaryti yra rasti puikus skolintojas jūsų verslui. Jei galite auginti paskolų rinkos šioje scenarijų, rasite, kad kiekvieno gavėjo stengiasi paskolą, kad ateis su mažesnės palūkanų normos ir didesnis paskolos sumos. Šiame procese, paskolos gavėjas gali naudoti santaupas į kitų verslo tikslais.

Komercinės nuosavybės paskolos gali būti skirstomos į tris kategorijas:
Užtikrintos komercinės paskolos: Užtikrintos komercinės nuosavybės paskolos yra ta, kuri naudoja turtą kaip užstatą (apsaugos nuo numatytąjį) paskolos. Čia, teisinių išlaidų dėl nuosavybės atsiims skolintojui. Jei turtas jau yra komercinės hipoteka, tai bus antroji pirmojo skolintojas, kuris suteikė komercinės hipotekos mokesčio. Užtikrintos komercinės nuosavybės paskolos turi mažesnę blogų skolų riziką, ji vykdo daug mažesnę palūkanų normą nei kitų ekonomika finansai.

Pertvarkymo finansų: Jei norite nekilnojamąjį jūsų komercinės nuosavybės arba padidinti turto vertinimo atlikti kai kuriuos pakeitimus savo turtą, tada jūs turite imtis komercinės nuosavybės paskolos pertvarkymo savo turtą. Tai atlikti, turite užtikrinti jūsų Augοotβjs, ar projektas yra gyvybinga, ar ne. Nustatyta, kad daugeliu atvejų turtas naudojamas kaip paskolos saugumo.

Atotrūkio įdiegiant finansų: Atotrūkio finansų yra kitos komercinės nuosavybės paskolos tipą. Šiuo atveju, jei rinkos palūkanų norma yra didesnė už savo lūkesčius, bet jums reikia skubios paskolos, jums galėtų paprašyti trumpesnis suma greitai, be susitartų dėl didelės paskolos suma.

Tačiau jeigu jūsų projektas yra komerciškai labai gero, tada jūs galite prašyti finansų garantuotos paskolos. Šiuo atveju palūkanų norma yra daug mažesnis, nei kitų paskolų tipo. A finansų užtikrintos paskolos naujo verslo rizikos, pirkti automobilį, pataisyti savo turto ar net eiti atostogų. Šio tipo paskolos gali būti naudojamas konsoliduoti paskolos gavėjo ankstesnį skolas. Dėl visų šių įrenginių finansų uώtikrintos paskolos taip pat yra vadinami kaip daugiafunkcinio paskolą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.