Pagrindinio apžvalgą apie hipotekos paskolos pasirinktys

parašė , 2012-03-12 10:34

Hipotekos, kaip dauguma namų žinote, yra uώtikrintos paskolos pirkimo fiksuoto savybės, pvz., namai ar žemės sklypų tipas. Ypatybę, pati yra užstatyto kaip užtikrinimo priemonė ir paskolos dažnai sutartą nustatytą laikotarpį. Šiandien, skolinimo pramonės nustatė griežtesnius reikalavimus, kurie pašalinti rizikingas hipotekos paskolos. Daugiau rūšių hipotekos paskolos, siūlomi homebuyers, pvz., debesėlio hipotekos, reguliuojamas palūkanų hipotekos, tik palūkanų hipotekos, federalinės būsto administracijos (FHA) paskolų ir veteranų reikalų (VA) paskolų.

Debesėlio hipotekos yra tik kaip tradicinių fiksuotų palūkanų hipotekos. Vienintelis skirtumas yra tai, kad debesėlio hipotekos trunka daug trumpesniu laikotarpiu. Dauguma debesėlio hipotekas dažnai 5-7 metus ir skolininkų turės sumokėti suma, kurią pastovūs palūkanų normą nustato kiekvieną mėnesį
Pavyzdžiui, jei buvo $100,000 debesėlio hipotekos ir išmokėta maždaug $25.000 per penkerius metus, likusiems $75.000 reikia išspręsti penkerių metų laikotarpio pabaigoje.

Skirtingai nuo Debesėlio hipotekos, reguliuoti norma hipotekas yra palūkanų normos koreguotas periodiškai remiantis veiksnių, tokių kaip yra priskiriamas indeksas arba rinkos veiksnys. Išmokos už šio tipo hipotekos gali padidinti arba sumažinti tam tikrų laikotarpiais priklausomai nuo skolintojui. Šio tipo hipotekos paskolos skolininkų turėtų turėti stabilias pajamas išlaikyti palūkanų normą.

Pats pavadinimas rodo, palϋkanas tik paskoloms kad skolininkui sumokėti tik palūkanas už tam tikrą laikotarpį. Šio tipo hipotekos Salt Lake City bankų pasiūlyti, paskolψ principo neišsprendžia per terminas. Kai tik palūkanų laikotarpis baigiasi, skolininkų turės išspręsti pagrindinės sumos ir palūkanų, siekiant apmokėti paskolą per likusius 25 metų kadencijai.

FHA paskolos yra hipotekos, federalinės būsto administracijos. Šios rūšies hipotekos Salt Lake City UT federalinių pareigūnų suteikti yra suprojektuotos, kad būsto labiau prieinamos, ypač pirmą kartą namų pirkėjai. Tipiškas FHA paskolos paprastai reikia mažai žemyn mokėjimų. Skolininko kredito rezultatas nėra net klausimu. FHA paskolos gali būti siūlomas arba su pastovus arba reguliuojamas norma, mums departamentas, būsto ir miesto plėtros.

VA paskolos garantija, kad mums veteranas reikalų departamentas yra nustatytos normos paskolas, finansuojamas paprastųjų skolintojas. Tokio tipo Salt Lake City hipotekos paskolos yra siūlomas reikalavimus atitinkančių JAV ginkluotosiose pajėgose veteranų ir, kai kuriais atvejais, sutuoktinių, mirusio veteranų. Šios paskolos programoje, skolininkų galite pirkti namą be mokėjimo dalies mokėjimu.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.