Pagrindinių reikalavimų rūšys pradžia paskolų

parašė , 2012-03-12 18:36

Šiandien, gauti buveinės paskolų ne tik tai pasirinkimas tarp įvairių daugybė skolinimo įstaigų teikiamų paskolų. Jūsų pirmasis tikslas yra turėti savo paskolą, suteiktą patvirtintas. Gauti patvirtintų savo paskolos taikymo priemones, atitinkančia visus reikalavimus. Čia rasite pagrindinius reikalavimus, kiekvieno namo pirkėjui turi turėti jiems sėkmingai įsigyti būsto paskolą.

Darbo stabilumo. Tai yra pirmas dalykas, skolintojai tikėtis iš skolininkų. Dvejų metų darbo istorija, tos pačios srities turi būti perduotas įrodyti, kad paskolos yra pajėgi atlikti mokėjimus per paskolos termino. Turi būti paaiškinta, pakeitimus ar užimtumo spragų, ar bus kilti pavojus, šansai gauti buveinės paskolų.
Kredito balas. Be įrodymu, pajamų, paskolos gavėjo kredito rezultatas yra kita problema skolintojams. Tikroji Isaac Corporation (FICO) rezultatas yra kompiuterio generuotas skaičius, apibrėžiantis a skolininko kredito kokybės. Skolininkų su kredito rezultatas 499 arba mažesnis negali gauti hipotekos paskolos, o su 580-720 kredito rezultatas bus tikrai gauti preferencinį režimą iš skolintojų.

Išankstinis mokėjimas. Skolininkų atrodys geriau akis bet skolintojas, jei jie turi reikalingas išankstinis mokėjimas. Tai rodo įsipareigojimą dėl skolininkų, kurie padidina jų šansai gauti paskolą. Dauguma Utah būsto paskolas reikalauja 20 procentų žemyn mokėjimo nuo visos paskolos sumos.

Nuosavybės charakteristikas. Gairės ir palūkanų normos yra paprastai priklauso pobūdį arba nusipirkau nuosavybės. Jei skolininkas nori pirkti pagaminti namų ar Kondominiumas, tada jis turės mokėti didesnių palūkanų normų. Bankų, vyriausybės ir skolinimo įstaigų gali taip pat siūlo Utah būsto paskolų tik tam tikriems rūšies turtui, pvz., žemės sklypą arba keturi miegamieji namo.

Paskolos tipą. Reikalavimai organizacijas, perkančias paskolos gali būti sudėtingos ar paprastas priklausomai nuo paskolos. Yra Utah hipotekines paskolas, kurios skirtos tik specifiniame segmente gyventojų tipai. Tai apima federalinės būsto administracijos (FHA) paskolas ir veteranai reikalų (VA) paskolos, kurios yra siūlomos tik reikalavimus atitinkančių JAV ginkluotosiose pajėgose veteranų. Kvalifikacijos FHA paskoloms apima dokumentų, tokių kaip paycheck Nepilni, banko ataskaitas, W-2s ir mokesčių deklaracijas. Pastaruosius arba esamas karinės tarnybos ir garbės išleidimo dokumentus įtraukti VA paskolos kvalifikacijos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.