Pajamų apsaugos draudimo: A Zbawiciela, bando kartus

parašė , 2011-10-19 22:44

Gyvenimas yra tikra ir kad mes visi suprasdamas, kad. Išskyrus atsižvelgiant gyvybės draudimo polisai, ten yra daug alternatyvių atsargumo priemonių, kad asmenys apsaugas save, kad jie bus apsaugoti jų išlaikytinių ilgainiui. Bet kas atsitinka uždengti kas nors tampa neveiksnus užsidirbti tam tikram savo laiką, priskirtinas ūmios ligos, staigaus avarijos ar vienas dalykas šios rūšies?

Tai, kai pajamų apsaugos draudimo ateina kaip vilties nukentėjo žmogus ir jo šeimai. Tai dažnai strategiją, kuri yra prieinama Jungtinėje Karalystėje, teikianti tų draudėjų privalumų. Numatyta pajamų, gautų iš žmonių saugumo gaubtas, uždengti jie negali suprasti, priskirtinas dėl žalos arba ligos nustatyto dydžio. Kažkas bus gauti mano kojų iki septyniasdešimt penktojoje geras dalykas apie jo darbo užmokesčio uždengti jis veikia Samudžināties ir yra roofed žemiau šios politikos
Tik pasirinkti šios rūšies apsaugos tikslas yra įsitikinti, kad draudėjas bus vis dar atitinka kasdien jo šeimos narių poreikius ir vis dar mokėti savo skolų, jei tokių yra, kol jis yra pajėgus tęsti darbą. Šios politikos turi prasmės tik asmenims, kurie yra Jungtinės Karalystės gyventojai.

Kas politikos priimamas sprendimas dėl gautų jos privalumus. Štai keletas privalumų, kad bus prieinamos tokių draudėjams. Kaip greičiau, nes asmuo tampa amortizatoriams, privalumus, sumokėti jam savaitės ar mėnesio, ir jie neatrodo, kad yra apmokestinamos. Kaip ilgai nes išmoką, politiką toliau egzistuoja. Kadangi šios politikos kaip garantiją Taisatvejais, avariją Negabaritiniai grynųjų pinigų suma, šios politikos kryptys yra palyginti brangūs.

Paimti į daug reikalingų patarimai kadangi kuriant paskambinti į turėti pajamų apsaugos politiką. Laiko, kad politika gali likti aktyvus, sužalojimų ir ligų, padengtas žemiau politikos, išimtis ir sąlygas, taikoma ši kompensacija yra gauta, esamos ir padidėjimas priemokos, laukimo suma reikalavimo padavimo ir pirminių mokėjimo gavimo ir be to, pirkimo politikos yra susijusios su indeksu, kad padeda atitiktų ir canopy infliacijos lygis.

Kadangi atitinkamos alternatyvos yra kelių, ir ji yra gyvybiškai svarbi kvietimą, kuris apima draudėjo sunkiai uždirbtų pinigų, labai svarbu konsultuotis ir rasti rekomendaciją patarėjas pinigų taip, kad pasirinkti tinkamą produktą, atitinkantį poreikius ir sąlygas suinteresuotoms draudėjo.

Daugiau informacijos: pajamų apsaugos draudimo gauti daugiau informacijos: atleidimo iš darbo draudimo

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.