Pasirinkti, kur aš gyvenu

parašė , 2011-11-13 14:50

Tiago buvo paskolos, Atletico Madrid poveikį, jis grįžo į Juventus šią vasarą, bet jis jau seniai iš Conti’s būrys šį sezoną, kad Juventus Tiago ieškote naujam savininkui, Pigūs futbolo džersis bet, galų gale Juve tik pasirinkti taikos su jo nutraukimas po bendrus konsultacinius. “Klubas ir Tiago į abipusiu susitarimu susitaria atsisakyti.” Suprantama, kad, siekiant atsisakyti su Tiago, Juventus prarado 280 milijonų eurų, po to, kai sėkmingai Tiago nutraukimas bus būdas nemokamai žaidėjų re-grįžti į Atletico poveikį. “Aš gavo daug kopijų pasiūlymo iš Europos klubų, naujas kvietimas bus žymiai padidinti mano metinis atlyginimas, per ateinančius keletą dienų, Juventus megztiniai futbolo mes derėtis dėl galutinės, viskas yra artėja prie pabaigos.” Mei Los dažnai klubas perkėlimo jo Pokalbiai yra labai nepatenkintas, sakė ji būtų palikti Juventus, bet jis paneigė, kad jis buvo valomas iš Juve, “I ‘m nėra išvežama iš Juve lineup, iš tiesų labai paprasta, tiesiog ir vadovai pasiekė pačiu požiūriu, atsižvelgiant į atsižvelgiant į mano darbo užmokesčio ir sutarčių (2014), mes manome, kad jei tik vaidmenį Serie A yra netinkamas
” “Pasirinkti, kur aš gyvenu, aš noriu, kad mano Pigūs Juventus futbolo džersis gerbėjai pasirinkti labai draugiškas vieta.” Ankstesnių pranešimų Merlot greičiausiai bus grįžti į Braziliją, “Flamengo niekada ne domina mane, ir Santos ir Gremio yra.”Mello sakė jis gavo pasiūlymą iš Europos, tada jis greičiausiai bus ne jėga per anksti grąžinimo Brazilijai,”Gazzetta dello sporto,”sakė jo interesų, įskaitant Leonardo Paris Saint-Germain ir Galatasaray Vokietijos čempionų Dortmund komanda. Mello palikti, skelbiantį Juve jau gali išgirsti pėdomis, Atletico Madrid futbolo vienodas, Vidal atvyko į Turinas miesto, nes Čilės žmonių yra geriausias partneris Conti proto Pirlo.Leverkusen techninis direktorius Voller sakė: “taip, Juve yra pasirengę Vidal apie 10 milijonų eurų, jo sutartis tik vieneriems metams, ir mes ne norime, parduoti jam Bundesliga komanda. ”Voller būtų buvę labai aišku, kad sandorį, kuris Ewing pranašumą. “Gazzetta dello sporto,” pranešė, kad Marotta Leverkusen, naujausias pasiūlymas yra 12 milijonų eurų, o Bayer Leverkusen, siūlymo sąlygų yra laikomasi, tikimasi, kad pasirašyti galutinis abiejų pusių ketvirtadienį. Vokietijos “Bild” yra dar labiau optimistiškai, kad Juve pasirašyti Vidal laikraštis oficialiai užbaigė sandorio. Be to, 20 vietos laikas bus Ewing Cesena toliau kalbama aptarti Almiron ir Exeter bendrus perdavimo klausimais. . ”

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.