Paskolų pakeitimo prokuroras: Kaip jie gali padėti Pradžia uždarymas gynybos

parašė , 2011-11-08 11:53

Jūs tiesiog gauti skundą: jūsų paskolos bendrovė ketina išstumti savo gyvenamąją vietą. Ką daryti dabar? Paraginti jūsų paskola pakeitimo advokatas gali vadovas jums, ką turite daryti toliau. Greičiausiai, jums gali tekti išbandyti vidaus rinkos uždarymo gynybos. Tai saugo savo turtą nuo jūsų banko. Prieš jums užsiimti, paprašyti jūsų advokatas paaiškinti, koks rinkos uždarymas gynybos, yra apie. Jūs galite taip pat pasikonsultuoti su savo advokato pateikti pasiūlymą atsisakyti.

23 JAV valstybių, vidaus rinkos uždarymo procesas yra atliekamas vadovaujant teisėjas. Metu, procesas, paskolų teikėjai turi rodyti įrodymų kad jie turi teisę neleisti jūsų namuose. Tai suteikia savo paskolų modifikacija advokato galimybę išnagrinėti savo skolintojui failus, ieškoti konkrečių dokumentų, spragų, ir klausimas dėl finansinės paskolos darbuotojų

Iš esmės yra du failus, galite pasirašyti savo vardą, kai gauti nekilnojamojo turto nuosavybės finansinės paskolos – hipotekos kartu su paprastąjį vekselį. Hipotekos yra saugumo interesų skiriama jūsų bankas. Tai yra dažnai fiksuojamos jūsų apskrities įrašymo tarnyba. Šiuo paprastasis vekselis yra įrodymu, jūs turite teisę, suteikta hipotekos savo bankui.

Jie yra 2 savo paskolų modifikacija advokatų kreipsis dėl pagrindinių dokumentų. Tuo atveju, jei jūsų paskola įmonei gali generuoti šie, bus pasakyti, ar jūsų paskolų įmonė tikrai turėti Pastaba ir taip pat hipotekos. Klausimus ar jūsų paskolų kompanija teisinę padėtį pateikti rinkos uždarymo bylinėjimosi arba jie generuoti tinkamų įrodymų, kurie rodo, perduoti tarp subjektų, kad turi finansinę paskolą (jei hipotekos paskolos buvo parduota) gali taip pat būti atsakyta. Šiuos klausimus gali turėti įtakos a skolintojo teisę į rinkos uždarymo delsimo ji arba neleidžia jiems daryti, Taigi visi kartu.

Paskolų pakeitimo prokuroras, kuris gali sėkmingai pateikti netinkamumą, jūsų paskola įmonei, pvz., dokumentus “robo pasirašymo” arba nepateikus pastaba, gali pateikti savininkams galimybę gyventi savo namuose be mokėjimo hipotekos paskolos mėnesių ar net daugelį metų. Problemų jūsų paskolų įmonė, kad sužvejojo advokatai gali vilkinti procesas pagal įtikinamų paskolų teikėjams įrodant savo bylą.

Advokatai, sutelkdamos srityje dabar reguliariai naudoti technika, paprastai atliekami įmonių ieškiniai – atidžiau iškritas. Tai reiškia atskleisti viduje procesą, nustoja galioti sprendimą arba bet koks neteisingas darome klaidų. Paskutinis yr, keletą didelę bankų įstaigų ir paskolų teikėjams buvo daromas į žiniasklaidos dėmesio centre, į laikinojo moratoriumą foreclosures. Ji buvo nustatyta, kad daugelis bankų įstaigų buvo naudojant “robo-pasirašiusių”, arba asmenų, kurie signalo šimtai į šimtus dokumentų kiekvieną dieną be juos skaityti. Ten buvo panašus įvykis, kad atsitiko, New Jersey, kai Pensilvanija notaras pasirašytas didžiulis kiekis, rinkos uždarymo dokumentus be New Jersey licenciją.

Vidaus rinkos uždarymo klaidų, paskolų teikėjai yra bendri. Vieną pamoką, turi suvokti yra aiški: Jei šiuo metu patiria rinkos uždarymo, būtų protinga pasikalbėti su iškart su paskolų modifikacija prokuroras, kuris siūlo vidaus rinkos uždarymo gynybos paslaugos. Tuoj pat netiki banko kai jie sako, jie turi teisę neleisti savo gyvenamąją vietą. Kalbėti kartu su jūsų pasirinktą advokatą ir aptarti jūsų galimybes.

Imelda Dilick [autorius] yra žinoma kaip privačių straipsnyje rašytojas, atsižvelgdamos į kalbėti apie paskolų modifikacija ir nekilnojamojo turto rinkos uždarymo gynybos su advokatu paskolų modifikacija. Autorius yra artimas draugas paskolų modifikacija advokato, pristatančios vidaus rinkos uždarymo gynybos pagalbos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.