Patarimai renkantis tinkamą hipotekos paskolos

parašė , 2012-02-13 09:02

Sprendimas pirkti namo ateina ilgai, kol jie faktiškai gauti finansavimą. Kai jūs nusprendė eiti į pirkti namo yra kitas svarbus sprendimas yra nuspręsti, kiek namas, jūs galite sau leisti ir kaip tu apie mokėjimo. Yra keletas dalykų, norite matyti prieš pradėdami ieškoti būsto paskolą.

Veiksniai: * nustato, kur tu nori gyventi. Ištirti bendrą namų ūkio išlaidų ir mokesčių normų srityse svarsto gyvenimą. * Apriboti paiešką iki tose srityse, kurios yra prieinamas jums. * Padaryti kredito tikrinimą nustatyti savo skolinimosi pajėgumų. * Įvertinti jūsų dabartinis darbo būklę ir ilgalaikį užimtumą stabilumą. * Nuspręsti, kiek jūs galite mokėti kas mėnesį. * Nustatyti, jūs galite sumokėti ne uždarymo žemyn mokėjimo suma. * Atkreipkite dėmesį laiko, jūs norite būti atsakingas sumokėti už pirkti namą

Kažkada buvo manoma, kad keletas veiksnių, kurie yra ginkluoti, informacija, būtina priimti kompetentingą sprendimą dėl paskolos, kad geriausiai jums. Geros naujienos yra tai yra įvairių namų paskolų Australijoje, žmonės nori pirkti namą. Būti patvirtinta kiekvienos paskolos, atsižvelgiant į įvairius veiksnius, įskaitant jūsų amžiaus, savo kreditingumą, kitas išlaidas, tol, kol jūs norite mokėti už paskolą ir kišenpinigių gali sau leisti palikti savo naują namą išlaidas. Taip pat turi atsižvelgti į turimas lėšas, jūsų asmenines aplinkybes ir dirbti su skolintojo nustatyti geriausią paskolos jūsų situaciją.

Kintamo pajamingumo paskolos yra bendrosios ir populiarus namų paskola. Ši paskola siūlo kintamo pajamingumo su kintama palūkanų norma. Norma, jis nėra užrakintas, tačiau gana bus pakeisti kai rezervų bankui Australija pokyčių. Norma gali būti mažesnis, leidžianti skolininkų sutaupyti daug pinigų, kai lygis yra žemas. Skolininkų turėtų atkreipti dėmesį, kad jei padidinti tarifų bankų ir skolintojų paskolos palūkanų normos taip pat padidės. Nors yra rizikos su ši paskola yra privalumų kaip Pagreitinto nusidėvėjimo, kuris leidžia sutaupyti pinigų ilgalaikės paskolos galimybę.

Pagrindinio kintamo pajamingumo paskolos yra taip pat populiarus pasirinkimas, kuris apima daug pačiais požymiais standartinės kintamo pajamingumo paskolos, tačiau vadinama pagrindinio paskolą, nes ji neteikia tokių privalumų, pvz., pagreitinto nusidėvėjimo.

Fiksuotų palūkanų normų paskolą yra pradžia paskolos leidžia skolininkui ir skolintojas derėtis dėl palūkanų normą taikant proceso metu. Šios paskolos yra puikus pasirinkimas pirkėjams, kurie yra kruopščiai planuotojams. Kaip pakeisti tarifus skolintojų, leidžiantis skolininkui žinoti tiksliai ką jis ar ji turės mokėti be nerimauti dėl turi mokėti daugiau, jei kursai svyruoja nekeičia derybų norma. Ši paskola, o skolininko nenaudai turės taikos stabilios palūkanų norma per laiką, nėra galimybės sutaupyti, jei rinkos normos nėra mažos paskolos.

Hipotekos paskolos skaidymo sujungia naudą dėl fiksuotos palūkanų normos paskola kintamojo pasirinkimo. Skolininkų galite padalinti savo hipotekos arba 60-40 ar 50-50. A procentą, o kitas yra kintamasis. Ši paskola leidžia paskolos gavėjas iš tikrųjų turėti geriausią iš abiejų paskolas. Yra galimybė, taupyti pinigus į ilgalaikį kintamos palūkanų normos ir pastovus stabilumą dėl mėnesinių paskolos mokėjimo.

Nors ši paskola parinkčių sąrašas nėra all-inclusive siūlo kai kurie iš populiariausių hipotekos paskolos. Nuspręsti, kas atitinka jūsų poreikius, reikės kai kurios skaitmeninės skaičiavimus ir kai kurių ilgalaikis planavimas. Visada patartina pasikonsultuoti su profesionalų padėti jums pasirinkti paskolos, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius labiausiai prieš panyra į namų nuosavybės.

Finansų Immo yra atleidimas nuo mokesčių ir finansavimo, maklerio įmonės specializuojasi užtikrinimo ir pateikti kredito immobilier, užtikrinimo crédit, crédit immobilier, prêt immobilier paslaugas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.