Patarimai tam, kad važiuotų atšiauriame ore

parašė , 2013-01-26 10:21

Vairavimas bjauriame orai Palangoje gali būti nepaprastai pavojingas, ne tik jums, bet visiems kitiems kelyje. Galvokite apie tai šis kelias: jūs esate įpakuotas į plieno poros tonas, sviesdamas žemyn gudrų kelią 50 mylių per valandą, apsuptų ryšulio kitų žmonių, darančių tą patį. Matomumas yra blogas, kelių paviršius siūlo labai nedaug pagriebimą, ir prijungiantys garsai lietaus, smogiančio stogui ir automobilio priekiniam stiklui, daro tai sunkiai net susitelkti. Ir supraskite, kad visi kiti kelyje turi tas pačias problemas. Viskas tai ėmimas yra vienas asmuo, padarantis klaidą gyvenimams, kurie bus prarasti.

Natūraliai, jūs norėsite išvengti potencialiai lemtingo nelaimingo atsitikimo. Kad padarytumėte taip, jūs turite tapti patyrusiu, atsakingu bjauraus oro vairuotoju. Tai ima įgūdį ir rūpinimąsi lygiuose matuose, ir žinantis kelias kelio taisykles, kadangi jie sako:

Pirma, žinokite save. Nesvarbu, ką jūs darote, saugumas reikalingas jūsų turėti teisingą jūsų savų gebėjimų vertinimą. Žinojimas, kas jūs galite ir ką jūs negalite padaryti yra turbūt svarbiausias žingsnis saugus vairuotojas atšiauriame orai Palangoje buvime. Būkite doras su savimi savarankiškai apie tai, kaip geras vairuotojo jūs esate ir kaip gerai jūs galite atsakyti į potencialius pavojus.

Žinokite, kai užtraukti. Nėra jokios prasmės imančios nenaudingas galimybes. Net jei tai reiškia, kad jūs pavėluosite paskyrimui, kartais saugus daiktas, kad padarytų turi užtraukti pusei kelio ir išlaukti iki oro. Kadangi senas priežodis sako, t yra geresnis, kad būtų Bob Smith, kuris vėluoja, negu miręs Bob Smith.

Įsitikinkite, kad jūsų automobilis yra gerame dirbančiame užsakyme. Būdamas gabus pasielgti su vairavimu bjauriame orai Palangoje reiškia, kad jūsų automobilis turės pasielgti su tuo, taip pat. Įsitikinkite, kad jūsų padangos yra geros būklės ir turi daug eisenos, ir kad jūsų lūžiai yra atsiliepiantys. Taip pat gyvybinis, kad jūsų valytuvo ašmenys būtų geros būklės.

Sekite taisykles. Dabar daugiau negu kada nors, svarbu sekti gerus įpročius, kuriuos jums dėstė vairuotojų leidinio, Laiko pastovų pagriebimą rato 10 ir 2, nesekite automobilio prieš jus per artimai, signalizuokite visus jūsų posūkius, ir būkite orai Raseiniuose prižiūrėtoju. Nėra jokio kambario klaidoms kai aplinka blogai.

Dėl išsamesnės informacijos apie saugumą ir teisėtą kreipimąsi pagalbos sužalojimui kelyje, aplankykite Ajovą-personalinjurylawyer.com.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.