Patarimai vadovaujančiai studentų paskolos skolai

parašė , 2013-01-23 07:22

1. Palaikykite, "Sulaužė" Studentų Mentalitetą

Kreditas internetuŽmonių dauguma negali gauti didelį turtą todėl, kad jie negali kontroliuoti bereikalingas išlaidas. Tai gali būti ypač sudėtinga banko paskolos studentams, kurie tik įeina į darbo rinką, ir turbūt uždirba daugiau pinigų, negu jie kada nors turi anksčiau. Tačiau, kai prieita prie pragyvenimo taupiai studentai turi pagrindinį pranašumą prieš užgrūdintus suaugusius, kurie yra įpratę gyventi brangi gyvensena: dauguma studentų nėra panaudoti darbui taip. Dauguma studentų jau gyvena taupi gyvensena, ir tai reiškia, kad jiems bus lengviau palaikyti šią gyvenseną po to, kai jie paspruks iš mokyklos. Atsiminkite, 20$ čia ir 10$ ten sudeda per metus. Jei jūs galite kontroliuoti "mažą" impulso pirkimą, jūs būsite geros būklės

2. Išvystykite Pinigų cirkuliacijos Tvirtinimą ir Biudžetą ir Laikykitės Jų

Kažkokio pinigų cirkuliacijos tvirtinimo tipo naudojimas gali būti pagrindiniu jaunimo pranašumu. Kažkokia sistema neatsilikimo nuo jūsų pinigų cirkuliacijų leidžia jums pamatyti tiksliai, kur kiekvienas doleris greitieji kreditai atvyksta iš ir kur tai eina. Kai pinigų cirkuliacijos tvirtinimas yra panaudotas sujungime su biudžetu, jūs tada turite visą finansinį paveikslą. Jūs sugebate pamatyti, kiek jūs manėte, kad jūs išleisite tam tikram daiktui, taip pat kaip ką jūs iš tikrųjų išleidote. Šitie du finansinės informacijos šaltiniai yra turbūt svarbiausias įrankių jaunimas, turi jų žinioje. Jūs galite sekti savo išlaidas tinkle veltui svetainėse tokiose kaip mint.com ir yodlee.com.

3. Kontroliuokite Savo Kreditingumo ataskaitą

Jūsų kreditas paveiks daug aspektų jūsų suaugusio gyvenimo toks kaip, ar jūs galite gauti automobilių paskolą, paskolą, ir net kai kurias darbo vietas. Štai kodėl labai svarbu užmesti akį į jūsų kredito rezultatą ir jūsų kreditingumo ataskaitą. Įsitikinkite, kad jūs mokate savo sąskaitas laiku, ir įsitikinate, kad jūs neartėjate prie viršutinių savo kredito ribų ribų. Jūs turite panaudoti svetaines, kurios siūlo laisvus patarimus ant kaip į pagerinimą jūsų kredito rezultatas reguliariu pagrindu.

4. Pasimokykite Apie Savo Studentų Paskolas ir Savo Atmokėjimo Pasirinkimą

Yra trys svarbiausi daugumos studentų paskolų atmokėjimo planai: diplomuotas, greitosios paskolos pailgintas, ir pajamomis pagrįstas atmokėjimas. Kiekvienas iš šitų planų siūlo skirtingas ypatybes, kurios pataikaus skirtingam poreikiui. Jei jūs manote, kad jūsų atlyginimas ketina padidėti greitai tada, diplomuotas planas gali būti geriausias jums. Jei jūs nesugebate padaryti rekomenduotus užmokesčius, nusitęsęs ar pajamomis pagrįstas planas gali būti geriausias. Pasimokykite apie skirtingą pasirinkimą, pasiekiamą jums, ir pasirinkite tokį, kuris padeda jus į geriausią finansinę būklę judėjimas pirmyn.

5. Galvokite apie Jūsų Palūkanų normos su Studentų Paskolos Konsolidacijos Programomis Mažinimą

Yra nauja konsolidacijos programa, pasiekiama studentams, kurie truks iki birželio galo. Tai leidžia jums nuleisti jūsų palūkanų normą 0.25 % tam, kad vienytųsi, taip pat kaip kitas 0.25 %, jei jūs nusprendžiate daryti automatinius užmokesčius kas mėnesį. Tai yra puikus būdas nuleisti jūsų visas kainas, net jei tai yra tiktai 0.25 % – 0.50 %. Kiekvienas nedaug padeda, ypač su didesniais paskolos balansais.

6. VISADA Atsiskaitykite su Savo Didesnių palūkanų Paskolomis Iš pradžių

Šiandien, dauguma studentų paskolų turi žemas palūkanų normas mokesčio mokėtojo subsidijų dėka. Studentai, kurie baigia universitetą su kita skola ant studentų paskolos skolos viršūnės turi visada lyginti palūkanų normas ir atsiskaityti su skola su aukščiausia palūkanų norma IŠ PRADŽIŲ. Tai daro mažiau, negu jokia prasmė atsiskaityti su paskola su 4 % palūkanų norma tuo metu, kai kredito linija sėdi ir kaupia palūkanas 19 % per metus. Atkreipkite dėmesį į palūkanų normas, ir jūs sutaupysite save daug pinigų.

7. Atidėkite Užmokesčius jeigu būtina. Neneįvykdyti įsipareigojimų.

Jei jūs galite, kur jūs turite bėdą, darydamas užmokesčius ant kredito linijos, ar jūsų studentų paskolos kviečia skolintoją ir klausia apie atidėliojimą ar pakantumą. Laikais tokiais kaip jie, skolintojai su norėti dirbti su jumis iki tol, kol jūs nuolat įdėdavote pastangas, kad užmokėtumėte jūsų sąskaitas. Finansinių įsipareigojimų nevykdymas turi būti paskutiniu pasirinkimu tiktai, kai nėra nieko kito. Finansinių įsipareigojimų nevykdymas ne tiktai skaudina jūsų oficialų kreditą, jis taip pat skaudina jūsų socialinį kreditą. Žmonės bus gerokai mažiau tikėtini, kad padarytų verslą su jumis ar padėtų jums bėdoje įžnybime, jei jie žinos, kad praeityje jūs tiesiog pasitraukėte nuo savo įsipareigojimo. Tai yra situacija, kurios išvengs visomis kainomis.

Jei jūs laikysitės šitų patarimų, jūs būsite gerai ant jūsų kelio į garsinę finansinę ateitį.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.