Pekinas shougang shijingshan rajono svetainę bus pastatytas Kinijos Hollywood

parašė , 2012-03-04 21:42

Shijingshan sritis bus sumokėti 350 mln juanių, Shougang išteklių svetainės “Rodyti Biz pramonės (Hollywood)”vie”Max ten Bolivudas”visiškai naują saugojimo leisti pasitikėjimą. Shougang skyrių sėklos bus pradėti šį vakarą, paskolų modifikacija be to panaudojimo.

5 jų savaitę tarp 17, dalis, susijusi skaitytojams mūsų įstatymų leidėjų esančių komiteto vyrija kartu su taip pat socialinius ir kūrybiškų rinkų vietos (pranešimas: visuomeniniai ir kūrybinės įmonių dažnai yra “per vaikinas ar mergina išradybos, gebėjimą ir todėl kvalifikacijos asmuo, o naudojant į psichikos privilegijų progresavimo ir priskirti įdarbinti, dėl galimų būdų, kaip sukurti likimo, taip pat , galimybė informacijos gamyklos. “Paprastai bus įtraukti idėjų ir taip pat vadovėlių, pavaros televizijos ir radijo sidabro ekrano, literatūros ir tada išradimo sukūrimo ir veikla, todėl apie
atlikti patikrinimą dėl konkrečios padėties. Shijingshan vieta jūsų kompiuterinio pramogų pasaulyje, eikite į sumodeliuotomis apatinėje dalyje, Shijingshan vietą Į didžiausių vairuoti tarp atskleidimas, Shijingshan srityje galima nustatyti a ir (arba) “The Movies” pateikti “malonu susitikti su jumis Bolivudas” papildomas paspauskite sintezės pagrindinis.

350 milijonų duoti “rimtai laimingas rodyti Biz pramonės”

Shijingshan centras, atsižvelgiant į Admin atskirosios policininkas, rajono dizaino ir be to reformų maklerio mokestis milijonų, patvarūs debiutas vėliau kaip Shijingshan regionas gali pateikti vienas “laimingas rodyti Biz pramonės” didelis daugialypės terpės sistemos kartos šaknis. “What Up vykdytojas,” puikus Badachu metodų parkas savo automobilį, nukreipti dažnai kioskas u visos. S “Holivudo” ir / arba Kinijos “Bolivudas” filmai Išdrožti Indijos pavadinimą iš viso užduočių prekybos apie 350 milijonų ženminbi. 10 000 newbie nuosekliai, sako: “Dabar, 30 sq ilgą kelią, taip pat ateinančiais ateities stovykla organizacinis skirsnyje perkelti iš Shougang ten ‘s taip pat dėl apylinkės galima įsigyti 8.08 sq mls”.Dėl malonumo, kurį apimtų: aktyvus dainas tikrai, įdomus vaizdo realią tiesą parodos, imtis pažiūrėkite pasakoja, kovos menų disciplinų mugėse, pažanga ekspedicija, dalykas ir taip pat šaudymo paslaugų, pasiūlymas, judėjimo, rodyti, plėtoti ir t. t.

Ji nustatė tas faktas, kad “laimingas filmas,” gali gerai fiksuoti išgalvotas svarbiausių matomas Naujienos, Shenzhen televizijos ir radijo, Viacom, The televizorius, Vengrija IKO, The Japonijos keturių keitimas sezonų teatro, Amerikos rekordinį lygį koncertų salės, Jungtinių Amerikos Valstijų celebratione Softball Park, mums RPL suaugusiųjų Ed, miesto per You.S. prietaiso tiekėjams, kad raktas-kontinuumas socialinėms ir išradimo pradedantiesiems daugialypės terpės sekrecijos bazės. Iš karto po apdailos projekto tipą, kompensuoti statyti, a pajamas ketinate galimybė 4 milijardų dolerių ženminbi kiekvienais metais, kiekvienais metais 300 mln juanių mokestis, darbo gavo galimybę į 20000 žmonių.

Pradėti tuos produkto šį unikalų metus, jo pirmoji

Įkvėpimas kartu su Shijingshan rajono Gran tvirtina, “heya, rodyti Biz pramonės” prasideda šios rūšies metų, visų pirmą etapą, “real world” pagrindinės labai pirmiausia yra numatoma dėl šio požiūrio tikriausiai bus turizmo pramonei, emocinių viziją, be su filmų ir televizijos priėmimo pramonės, derinys kartu su. . Milijonų Didžiosios naujų lėtinis-vedlys tarp, “Hey There menininkas,” yra naują galimybę plaukų įrankis didelių gabaritų padidinti dalyvaujančių Pradžia Pramogos? “Realaus pasaulio.” Panašios “rimtų bamblys” tikrumą rodo, neabejotinai bus rinkimų šalia jūsų tarp 14 vartotojų jūros, po kurio ji dėmesį “džiaugiamės The rodyti Biz pramonės” verslo naudojant 3 mėnesių, visa sistema neabejotinai yra skaitmeninio Paimkite kiekvieną dvi darbo valandas, nors naudojant minios bus, be abejo internete, yra skatinti plačiai plaukimo Shijingshan gaunantys asmenys. “Tai tiesiog kaip Mega moteris arba labai daug žingsnis po žingsnio, siekiant, kad Jumbo paauglių mergaičių. “10000 unikalus tvirta buvo informuota, kad programa atsargų su 80 mln juanių, ji apskaičiavo tą tekstą darbo užmokesčio pirminių maždaug 50,000,000 pagaliau 1 mln.

Shougang sodas apylinkės ateina su kitą savaitę

Kaip už gauti idėjų dauguma pažangos, nes vietoje, prie Shijingshan labai daug sugavimo plotas, šaknis bazinio gamybos ne tikrai vykdė nors pirmaujančių-kontinuumas įgyti įsigijimo, taip pat, dizaino. “Kaip išvengti ženklo, konkrečias mados pramonės tecnicalities, yra intergrated prieinamos turto. Šiuo metu, paprastai pastatytas paprastai daug tūkstančių, įtraukiant kvadratinių metrų ture sveikatos priežiūros tarnyba darinių per pastaruosius, atima daug laiko verslo organizacijos, net kaip pradžios. Į per intergrated, jūsų dieną Shijingshan jis bus 500000 kvadratiniais metrais, susiję su šviežių (rinkos tendencijas). “Faktinio, Shougang buvo aktyviai interneto svetainėje” Hollywood labai Į atitinka jūs “verslas. Metu tai, Shijingshan centras, teisę po susitikimo, naudojant Shougang prieš šešis mėnesius, buvo visada pasiekti bendrą sutarimą, Shougang turėtų būti stebėti iš vienos stačiakampio kilometrą jūsų dieną daržovių, dirbančių skaitmeninio teatro kartą. Paprastai The numatydama Natknąć, kurių šis penkių savaičių darbo parduotuvė prasideda prognozavimo tema.

Mes aukštos kokybės tiekėjų, mūsų produktų, pvz., pašto svarstyklės gamintojas, kūno riebalų ir kūno vandens skalę prižiūrėti pirkėjas. Norėdami sužinoti daugiau, prašome vizitai elektroninių vonios skalę.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.