Pirmas kreditas nemokamai – lengviau gauti turint užtarėja ar įkeičiamą turtą

parašė , 2012-04-17 21:48

Nemaža pasaulio dalis yra nepriklausomi nuo kreditų. Tai patogu esant nenumatytoms išlaidoms. Nors iš 1 žvilgsnio pasiimti paskolą nėra sunku, tik nevykdant pareigų kreditoriui gali nukentėti jūsiškis kreditingumo įvertinimas. Tada jums belieka tik greiti kreditai turintiems prastą kredingumo įvertinimą.

Taip yra todėl, kad gauti greitą kreditą su negeru kreditu yra kur kas sunkiau nei turint nesuterštą kreditą. Bei netgi jeigu jums bus suteiktas kreditas, greičiausiai jums nepavyks gauti siekiamos kiekio pinigų.

Tačiau visada yra būdų gauti norimą greitą paskolą. Kredito unijos yra linkę duoti blogo kreditingumo kreditą, jeigu jūs turite užtarėją. Laiduotojo dėka bus sudaromas pozityvus įspūdis ir atveriamos platesnės galimybės didesnei kreditui gauti.

Neigiama blogo kreditingumo veikmė
Dažnai mūsų pats didžiausias galvosūkis yra kaip išpildyti finansinius įsipareigojimus bei sugrąžinti gautą paskolą. Negero kredito paskolos gali būti įmanomu sprendimu, kadangi jis iš karto sumažina juntamą spaudimą.
Pagrindinis objektas skolintojui yra tai, ar paskola bus atiduota. Problema yra tokia, ar skolintojas gali pasitikėti kredito gavėju, turinčiu blogą kreditą ir norinčiu gauti asmeninę paskolą.

Skolintojas niekada nėra įsitikinęs, ar gavėjas atiduos suteiktą paskolą. Taigi yra natūralu, kad kreditorius turi tam tikrą sumos limitą. Blogiausia yra tai, jog blogo kreditingumo paskolų dydžio limitas neretai yra ypatingai mažas.

Užtarėjo turėjimo teikiami privalumai
Užtarėjo ieškojimas neretai nėra sudėtinga, kadangi šeimos nariai su malonumu neša šią atsakomybę. Tik yra svarbu, jog laiduotojas suprastų jam gulančią atsakomybę, nes jam teks sugrąžinti paskolą jei jūs negalėsite to padaryti.

Užtarėjai yra galimi tik tada, jei jie turi nuolatines pajamas ir nepriekaištingą kreditingumo istoriją. Tik taip pat yra svarbu išsirinkti tokias paskolos sąlygas, kurios labiausiai tenkintų abejas puses.

Prisiminkite, kad blogo kreditingumo paskolos dažniausiai turi didžiausias palūkanas bei griežtas baudas vėluojant sumokėti.

Paskolos pavojaus lygis
Jeigu norite gauti blogo kreditingumo paskolą, pavyzdinis sprendimas yra pasitelkti laiduotoją. Skolintojas gauna mažesnę riziką ir yra linkęs duoti kreditą. Taip yra užtat, jog esant kliento negalėjimui grąžinti kredito, laiduotojas perims kredito grąžinimą.

Tačiau nepaisant šių privalumų, derėtų domėtis, ar laiduotojas yra reikalingas. Minimaliai, ko sieka laiduotojai, yra tai, jog visas paskolos sumokėjimas taptų jų našta. Užtarėjai tikisi, jog gera jų reputacija bus panaudota tinkamam tikslui.

Nors ir laiduotojai yra gerai vertinami skolintojų, tačiau jie tikisi, kad gavėjas sugebės grąžinti paskolą, nebent tai būtų absoliučiai negalima. Taigi samprotis tarp laiduotojo ir gavėjo turėtų būti geras.

Turint užstatą taip pat lengvinamos paskolos gavimo sąlygos, kadangi esant finansinių pareigų kreditoriui neįvykdymui skolintojas gali perimti gavėjo įkeistą turtą. Tik asmenybė, gebąs garantuoti paskolos grąžinimą visada yra puikus pasirinkimas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.